Хроники Александрии

Добре святкували

, 15.10.2015

У вересні Мартоіванівка та Звенигородка відсвяткували Дні села. Вшанували старожилів, вчителів, які усе життя присвятили дітям, відзначили активних мешканців, із задоволенням подивилися виступи артистів на святковому концерті.

День села — це добра нагода зустрітися, поспілкуватися, на деякий час забути про будні, проблеми та турботи. Від щирого серця дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення свят. Перш за все — місцевим підприємцям: І. В. Хільчуку за фінансову допомогу, а А. О Школі та В. В. Лошкаю — за смачні ласощі для дітей. Велике спасибі депутатам Звенигородської сільської ради М. С. Острівному, В. А. Волкову та І. Й. Бойчуку; директору Мартоіванівського НВК Н. А. Майгур та педагогічному колективу закладу — за організацію та підготовку учнів до свята; педагогічному колективу Звенигородського НВК на чолі з директором Д. Х. Бендеровим.

Дуже сподобалися учасникам свята виступи народного аматорського хору „Веселка” Міського палацу культури (художній керівник В. П. Скляр), вокальних колективів „Червона калина” та „Шкварочка”. За смачні вареники та всебічну допомогу дякуємо нашим господиням: В. К. Кривошеї, О. О. Дашкіній, Л. М. Павленко, О. І. Найденко, Л. М. Дехтяр, М. Г. Дехтяру, Л. М. Крюковій, І. X. Плюшеву, В. Г. та О. М. Непомнящим, О. А. Самощенко, А. І. Гаркуші та Р. Г. Меривайк, крім того — молодим, активним, небайдужим жителям Звенигородки: Наталії Шевчук та Юлії Качановій, а також К. П. Павленко, Р. Т. Масенко, Л. М. Юзленко, Л. І. Дяковій та С. О. Ковельській, Окремі слова подяки — настоятелю Свято-Вознесенського храму отцю Роману за активну участь у житті громад двох сіл. Сподіваємося й надалі працювати і святкувати разом.

З повагою, Звенигородська сільська рада

Комментарии:

Добавить комментарий: