Хроники Александрии

Роботу МАН в Олександрії зупинено

, 11.10.2015

Як ви знаєте, минулого року учні олександрійського відділення Малої Академії наук зайняли 1, 2 та 3 місця на Всеукраїнському конкурсі інноваційних проектів у Києві. Окрім цього, роботи учнів олександрійської філії МАН отримали широкий розголос в Україні та за її межами, були високо оцінені науковцями та фахівцями світу.

Ми не маємо власної лабораторії, комп'ютери придбані мною особисто, поїздки відбувалися за рахунок батьків.

Зважаючи на критичну ситуацію в країні, 13-го лютого 2015 року ми зібрали усе керівництво Кіровоградської області та запропонували свої проекти для реалізації в області безкоштовно. Було лише прохання забезпечити нас лабораторією та можливістю проводити випробування. Фактично з нами була розіграна класична „совєтська” схема: доручено „експертам” з ЖКХ вивчити проблему, доручено створити робочу групу, розглянути питання і т. п.

Пройшло півроку. І що ми маємо: підтримка талановитих дітей — нуль; лабораторія — нуль; будь-яке сприяння з боку обласної влади — нуль. Минулого року все трималося на ентузіазмі — моєму та Світлани Піскової. Цього року Світлана Вікторівна залишила роботу в МАЙ.

У мене зарплата 350 грн на місяць. Звичайно, я не за зарплатнею сюди йшов. Я знаю, що зможу допомогти своїй країні. І це було надзвичайно ефективно доведено. З 15-го вересня я також призупинив роботу в Малій Академії. Я активізую свої зусилля на створенні муніципального науково-технологічного центру, де діти зможуть пліч-о-пліч з фахівцями і науковцями набиратися знань та чудово розвиватися.

Цей центр стане рушійною силою технологічних перетворень міста, області та України в цілому.

Сергій Камінський, керівник
секції науково-технічної творчості
та винахідництва Кіровоградської
Малої Академії наук

Комментарии:

Добавить комментарий: