Хроники Александрии

Новини волонтерського руху

, 1.10.2015

Громадське формування „Славутич” разом із головою Олександрійської районної державної адміністрації Андрієм Коломійцевим нещодавно доставили допомогу бійцям Донецького прикордонного загону, де проходить службу координатор „Славутича” Володимир Конюшенко. По дорозі активістам допомогу для військових передав Микола Низкороденко — демобілізований солдат з 40-го батальйону.

Доправили, зокрема, 2 тактичні ранці, два 1-точечні ремені, кольоровий принтер, намет, медикаменти, передані аптекою №10 за сприяння Сергія Дьячука. Також не обділили військових свіжими овочами та фруктами, їх було передано близько 100 кілограмів. Крім того, було доставлено 150 кг круп, 50 кг м'яса, 10 кг ковбаси, 6 футболок, засоби особистої гігієни, 450 пар шкарпеток та спеціальний ніж.

Частина допомоги доставлена до штабу Донецького прикордонного загону, звідки волонтери та військові розвезли необхідне по позиціях. Волонтери „Славутича” разом із військовослужбовцем-земляком Володимиром Конюшенком також відвезли частину допомоги на передову.

— На передову нас не допустили без бронежилетів, адже бойові дії на цій ділянці фронту не припиняються, тому треба бути готовими до будь-якої ситуації, до атаки і до обстрілів, — говорить волонтер громадського формування „Славутич” Олександр Воропаев. — Було приемно зустріти на передовій, у такій далечі від рідного дому, малюнки з олександрійських ДНЗ №20 та №2, військові дуже цінують таку підтримку.

І справді, якщо подивитися на місце дислокації передових пунктів прикордонників, то можна побачити воронки від розривів мін та снарядів.

Висловлюємо подяку за організацію поїздки та надання допомоги військовим А. Коломійцеву, С. Дьячуку, Г. Мариненко та волонтерам ОЦР, а також батькам та вихованцям танцювального колективу „Авантюрин”.

Олександр Давидов

Комментарии:

Добавить комментарий: