Хроники Александрии

Клац — і вимкнули…

, 30.09.2015

Як зазначається у повідомленні директора Національної радіокомпанії Анатолія Табаченка, Кабінет Міністрів України урізав фінансування НРКУ на 3 мільйони гривень, що унеможливлює функціонування Українського радіо у попередніх обсягах.

„Щоб не створювати заборгованості за поширення програм перед Концерном РРТ, керівництво НРКУ вирішило відключати передавачі на середніх і ультракоротких хвилях. Таким чином, програми першого каналу НРКУ вимкнуті всюди, крім обласних центрів, програми УР-2 і УР-3 поширюються тільки в Києві. А ефіри обласних ДТРК періодично перекриваються на тривалі проміжки тиші”, — йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що „керівництво НРКУ про своє рішення не попередило Національну раду та Міністерство інформполітики України, і ситуація стала відомою цим органам тільки після факту відключення”. А міністр інформаційної політики України Юрій Стець вважає ситуацію з відключенням Українського радіо у низці регіонів „неприпустимою і такою, що створює загрозу інформаційній безпеці держави”.

Раніше повідомлялося також, що проводове радіомовлення в Україні незабаром подорожчає на 25–50 відсотків.

О. Наріжний

Комментарии:

Добавить комментарий: