Хроники Александрии

Перевиконали — розділили

, 29.09.2015

Одинадцятого вересня відбулася 102-а (позачергова) сесія Олександрійської міської ради. На черзі дня — зміни до бюджету міста 2015-го року. Як значилося у доповіді начальника фінуправління міської ради Олени Грищенко, за результатами восьми місяців поточного року план надходжень до міського бюджету перевиконано на 2 мільйони 894 тисячі 295 гривень. Тому депутатам залишалося ухвалити рішення про збільшення загального обсягу доходів і видатків міського бюджету на відповідну суму.

Таким чином, сесія, згідно з проектом рішення, дозволила розподілити кошти по галузях: близько 1,5 мільйона гривень додатково отримає галузь освіти на підготовку навчальних закладів до зими, доставку безкоштовних підручників та на медогляд педпрацівників. 100 тисяч гривень спрямовано на галузь охорони здоров'я для екстреної імунопрофілактики та лікування дітей у стаціонарному відділенні міської дитячої лікарні; близько 700 тис. грн додатково виділено на ремонт тротуарів, прибудинкових територій та поточний ремонт доріг; 50 тисяч гривень призначено для відновлення вуличного освітлення; 150 тисяч передбачено на виплату матеріальної допомоги учасникам АТО і малозабезпеченим громадянам.

Крім того, депутати своїм рішенням здійснили внутрішній перерозподіл у кошторисах закладів бюджетної сфери та вирішили виділити з резервного фонду 150 тисяч гривень на ремонт доріг у селищі Димитровому.

О. Наріжний

Комментарии:

Добавить комментарий: