Хроники Александрии

„Круглий стіл” з правової допомоги

, 29.09.2015

10 вересня відбулося засідання круглого столу з представниками суб'єктів надання первинної правової допомоги. Такими суб'єктами є органи місцевого самоврядування, Пенсійного фонду, Центру зайнятості та інші — тобто державні органи, а також і громадські організації, які вирішують різноманітні соціальні питання. Як пояснив начальник відділу по взаємодії з суб'єктами надання первинної правової допомоги Олександрійського центру безоплатної вторинної правової допомоги (коротше, ця посада називається „інтегратор”) Володимир Світановський, мета заходу — тісна взаємодія вищезгаданих суб'єктів з Центром у питанні надання безоплатної правової допомоги громадянам відповідних категорій.

За результатами круглого столу було підготовлено проекти меморандумів про співпрацю між обома сторонами, кожен представник суб'єкта надання первинної правової допомоги отримав примірник такого меморандуму для можливого його уточнення і подальшого підписання.

В. Світановський також звернув увагу присутніх на те, що у Верховній Раді України на розгляді перебуває законопроект, у якому передбачено збільшення удвічі граничного розміру доходу громадян, за яким вони можуть скористатися правом отримання безоплатної правової допомоги. Досі ця межа залишається на рівні мінімальних заробітної плати (1218 грн) та пенсії (949 грн).

О. Наріжний

Комментарии:

Добавить комментарий: