Хроники Александрии

Дим їсть очі

, 20.09.2015

Другого вересня біля олександрійського плавального басейну „Дельфін” відбулася протестна акція жителів багатоповерхівок, розташованих поблизу спортивної споруди. Директору басейну та його заступнику з технічних питань, які вийшли до мітингувальників, громадяни скаржилися на значну задимленість території від роботи котельні басейну. Це вже не перша скарга людей на порушення місцевої екології даним суб'єктом господарювання: подібна акція відбулась у березні цього року, і керівництво „Дельфіна” тоді пообіцяло ліквідувати недоліки. Та наразі вони повторюються.

Як зазначила одна з активісток протестувальників, труба від котельні розташована не вище верхніх поверхів навколишніх „хрущовок”, тому вітер легко задуває дим у відчинені вікна і кватирки будинків. Опалення працює на звичайному котлі твердого палива, отож викиди в атмосферу містять небезпечні для здоров'я людини речовини, і ця ситуація погіршується ще й спекотною погодою, коли вміст кисню у навколишньому повітрі значно менший.

Попередньо люди зверталися по телефону до власника басейну, який проживає у Києві. Їх ввічливо вислухали, але ніяких конкретних обіцянок стосовно поліпшення ситуації скаржники не отримали. Так само і місцеве керівництво „Дельфіна” мітингувальникам загалом нічого не пообіцяло. За словами мешканців, вони направили листи з проханням посприяти у вирішенні „проблеми чистого повітря” в екологічну інспекцію, на ім'я олександрійського міського голови та на „гарячу лінію” голови Кіровоградської облдержадміністрації.

О. Наріжний

Комментарии:

Добавить комментарий: