Хроники Александрии

Непоступливий „Укртелеком”

, 19.09.2015

3 1 жовтня в Україні підвищаться тарифи на фіксований місцевий телефонний зв'язок (абонплата за обслуговування проводового телефону) в середньому на 17,5 відсотка — про це повідомляє видання „Економічна правда”.

Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизацігна черговому засіданні 2-го вересня затвердила остаточну версію проекту підвищення розцінок на цю послугу. Документ був відправлений на реєстрацію у Міністерство юстиції України.

Нагадаємо, цієї весни телекомунікаційна компанія „Укртелеком” звернулася до комісії з пропозицією підвищити тарифи на фіксований зв'язок у середньому на 25%. Але НКРЗІ вирішила врахувати не всі пункти в економічному обґрунтуванні про збільшення розцінок, підготовленому „Укртелекомом”.

Хоча кількість абонентів „Укртелекому” наразі неухильно зменшується, досі ця компанія ще залишається основним „гравцем” на ринку фіксованого телефонного зв'язку: вона має 78 відсотків цього ринку і обслуговує 7,5 мільйона абонентів. На даний час послуги місцевого зв'язку в базовому тарифі „Укртелекому” обходяться міському абоненту у 39,91 грн на місяць і 31,58 грн на місяць — сільському. За приблизно такі ж (або навіть менші) гроші абоненти мобільних операторів телефонного зв'язку вже давно мають змогу розмовляти по телефону протягом цілого року, а не місяця…

О. Наріжний

Комментарии:

  1. Цены повышают, а качество работы только снижается. 3 месяца у меня не работает телефон и никто его ремонтировать не хочет. За заявления не отвечают. На личных приёмах дирекции кормят обещаниями… Так от них половина абонентов уйдёт.

    Юрий,
    5665dbb
  2. \выборы если б давали гречку каждый день и шпроты рижские голосовать можно за нло а так соси

    home,
    33e8299

Добавить комментарий: