Хроники Александрии

Крадуть все… з гаражів

, 12.08.2015

Члени гаражного кооперативу «Конвалія» звернулися до редакції «ОТ» з листом-скаргою на низку крадіжок, здійснених невідомими особами з гаражів. У листі люди зазначали, що з відповідною заявою також зверталися до Олександрійського міського відділу міліції.

«Конвалія» розташована на околиці міста, у східній його частині за заводом «Віра-Сервіс» -Інтермаш». Кореспондент газети побував на місці і розмовляв з власниками гаражів. Як удалося з'ясувати, територія кооперативу не огороджена і доступна з будь-якого боку. Постійної охорони немає, за словами людей, вони самі по черзі охороняють гаражі у нічний час. Вночі освітлена лише незначна частина території кооперативу. За словами працівників міліції, заява громадян внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

… і з сумок

Молода мама-олександрійка з дворічним малюком на руках і сумкою на ремені через плече ненадовго зайшла на міський Центральний ринок. Та вже за декілька хвилин вона раптом виявила пропажу сумки, у якій були мобільний телефон, гроші, призначені для купівлі харчових продуктів, та інші речі. Про цю неприємну пригоду жінка розповіла працівникам редакції сама. Звісно, яким чином злодію (чи злодіям) удалося заволодіти її сумкою, потерпіла навіть не має уявлення.

А за декілька днів після даної події до редакції зайшла відвідувачка похилого віку і попросила опублікувати об'яву про втрачений документ. При цьому 75-річна жінка зі сльозами на очах розповіла про свою біду: щойно вона отримала у банку пенсію, як незабаром виявила, що її поліетиленова сумка кимось акуратно прорізана і з неї зникли всі гроші (2 тисячі гривень), пенсійне посвідчення, банківська пенсійна картка та мобільний телефон. «Рік тому у мене помер чоловік. Я отримала пенсію і позичила ще трохи грошей у людей, щоб відзначити роковину його смерті та якось самій «протягнути» місяць до наступної пенсії. Що тепер робити, не знаю», — плакала бабуся.

Чи були ці випадки «ланками одного ланцюга», тобто чи не спостерігається у наших краях сплеск кількості кишенькових крадіжок, як це іноді буває внаслідок дій заїжджих «гастролерів-щипачів», у міськвідділі міції нам поки що не пояснили.

О. Наріжний

Комментарии:

Добавить комментарий: