Хроники Александрии

Волонтер Центрального ринку — про допомогу військовим

, 3.08.2015

Світлана Небесна почала займатися допомогою військовим з початку антитерористичної операції на сході нашої держави. Спершу просто закуповувала речі та продукти і передавала їх через волонтерів, які доправляли необхідне в зону АТО. Коли ж у військових виникла потреба в маскувальних сітках, волонтер разом з небайдужими олександрійцями організувала їх плетіння.

— Світлана Небесна — невтомна пчілка нашого волонтерського руху. Саме завдяки таким людям наші військові отримують усе необхідне, — розповідає координатор громадського формування „Славутич” Володимир Конюшенко.

— Передавала допомогу Світлана Василівна і через волонтерів нашого громадського формування, зокрема через Сергія Качинського. Саме завдяки такій співпраці та консолідації волонтерів наше військо має надійний тил.

Зрештою діяльність Світлани та активістів, які їй допомагали, вийшла за межі міста. Почали збирати допомогу по селах району, зверталися до знайомих. Так працювали до знайомства з Миколою Козиренком — він займався доправкою вантажів на передову. Саме з цього знайомства почалися спільні поїздки в зону АТО.

— Вперше я поїхала до наших Героїв на Великдень, разом з Миколою. Хочу сказати, що, мабуть, саме Боже благословіння допомогло мені познайомитися з цією чудовою сім'єю — Миколою та його дружиною Наталкою — говорить Світлана Небесна. — Микола взагалі їздить з усіма волонтерами нашого міста. Поїздки у мене відбуваються раз на місяць. Частіше ніяк не виходить, тому що дуже складно зібрати повний бус харчів. Окрім того, що ми збираємо допомогу, ми готуємо домашню їжу для наших хлопців.

Доправляла допомогу Світлана і в Мар'їнку на першу та другу лінію оборони, і в Майорськ, Широкіне, Піски, Водяне, Опитне.

Співпраця з громадським формуванням „Славутич” почалася з моменту передачі допомоги через волонтерів формування на передову, а згодом Світлана і сама долучилася до формування та бере участь в охороні правопорядку в місті.

— З 17.00 до першої години в різних районах міста проходять наші патрулювання. Ми спостерігаємо за громадським порядком. Патрульні завжди ввічливі з мешканцями міста. Мені це дуже імпонує, робота подобається. Тяжких злочинів на моїй зміні не бувало, а так, дрібні хуліганства. Найчастіше — розпиття спиртних напоїв у громадських місцях — розповідає пані Світлана.

Наш кор.

Комментарии:

 1. мы жители 14-го района хорошо знаем эту чудесную женщину Светлану Небесную и всё что написано правда

  Мы жители 14-го района знаем эту чудесную женщину Свету Небесную которая много делает для бойцов АТО!
  И мы чем можем помогаем! Но не все волонтёры такие! Есть такой волонтёр— Пальчук светлана которая присвоила себе или брату машину (бусик) купленную на волонтёрские деньги Брат служил в АТО и привёз машину домой! Сестра всё оформила и теперь машина их! А сколько ещё таких умных волонтёров. Кому война . а кому мать родна!

  1

  галя,
  51a4689

Добавить комментарий: