Хроники Александрии

Остання надія на Президента

, 26.07.2015

Високий рівень плати за комунальні послуги, без сумніву, є однією з найголовніших соціальних проблем сьогодення. У зв'язку з цим депутати Олександрійської міської ради на недавній позачерговій сесії вирішили направити Президенту України Петру Порошенку звернення ось такого змісту:

„Шановний Петре Олексійовичу! Звертаємося до Вас, як до гаранта Конституції України, покликаного відстоювати інтереси, права та свободи громадян України, з проханням втрутитися у ситуацію для врегулювання тарифної політики у державі.

Різке підвищення цін на житлово-комунальні послуги у цей надскладний для України час призвело до посилення соціальної напруги серед населення та гострого відчуття соціальної несправедливості у суспільстві. Про це свідчать численні звернення громадян, громадських організацій та політичних партій до Олександрійської міської ради. Загострює ситуацію постійне зростання цін на найнеобхідніші продукти харчування, ліки тощо. Запропонована система субсидій та пільг за комунальні послуги має сумнівний механізм реалізації і не вирішує усіх проблем населення. Таким чином українці поставлені перед необхідністю жорсткої економії та практично в умови виживання, коли користування звичними побутовими приладами найближчим часом може стати предметом розкоші. Сьогодні це найактуальніша проблема для кожного українця.

Оскільки складові тарифів не є прозорими, громадяни припускають їх навмисне завищення і не бажають сплачувати борги держави за надвисокими цінами з власних кишень. На відсутність прозорості у встановленні норм витрат тепла для потреб опалення та гарантування обґрунтованості цих показників указує і Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Верховної Ради України. Враховуючи викладене, вважаємо своїм обов'язком наголосити на необхідності якнайшвидшого врегулювання тарифної політики у державі. Тарифи на комунальні послуги повинні бути економічно обґрунтованими, а їхня складова — прозорою і відкритою для громадян. Тому, з метою запобігання соціальним вибухам, збереження миру і стабільності в суспільстві просимо Вас сприяти скасуванню постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про запровадження необгрунтованих тарифів на електроенергію і газ для населення. Просимо Вас, як законно обраного Президента України, людину, якій народом довірена влада, бути небайдужим до сподівань свого народу та використати усі належні Вам механізми І важелі впливу для зменшення тарифного навантаження на людей. Маємо надію, що наше звернення буде почуте і разом ми зможемо побудувати заможне сучасне європейське суспільство”.

О. Іванченко

Комментарии:

 1. «Президент Украины Петр Порошенко считает необходимым провести индексацию зарплат и пенсий до конца этого года.
  Об этом он заявил в интервью телеканалу СТБ.

  «Очень важно — повышение социальных стандартов… К концу года мы должны проиндексировать зарплату, индексировать пенсии, не допустить падения уровня жизни людей», — сказал он.
  Так что зря народ волнуется! Все идет по плану. Мы ж не забыли: «Каждый боец АТО будет получать 1000 гривень в день! Его жизнь будет застрахована на миллион гривень!» — А когда? «Запиши! С 26 мая!»
  Так шо депутаты правильно сделали, что обратились…
  А лис Микита знае, шо треба робити.

  СОВРЕМЕННИК,
  f724474

Добавить комментарий: