Хроники Александрии

Повістки отримають усі

, 25.04.2015

„У місті багато патріотів, які розповідають про патріотизм, лежачи під боком у дружини. Серед них є колишні працівники міліції, юристи. Хочу попередити: повістки отримають усі. І свій патріотизм покажуть у зоні АТО, — відповів міський голова С. Цапюк на запитання: „Чи всі, хто отримав повістки під час чергової сесії міської ради, вже пройшли медкомісію у військкоматі?”. — Дехто має звичку змінювати місце проживання, не відповідати на телефонні дзвінки. Але можу запевнити: від мобілізації ухилятися ніхто не буде. Знайдемо можливості для доставки у військкомат тих, хто не хоче приходити на медкомісію добровільно. Усі, хто отримав липові медичні довідки, пройдуть обстеження — якщо потрібно, то й у Кіровоградській обласній лікарні. Ті, у кого є досвід служби у Радянській Армії, в Афганістані, в органах Внутрішніх справ, не будуть ховатися за молодими солдатами без бойового досвіду. Ми допоможемо військкомату виконати свої зобов'язання і план мобілізації”. Голова депутатської комісії Олександр Холодов повідомив: лікарі попереджені про неможливість видачі фіктивних довідок і про кримінальну відповідальність за це. Підставою для видачі довідки про хворобу є стаціонарне обстеження, наявність результатів необхідних аналізів, а також неодноразові факти звернення до лікарів з приводу хвороби.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. СК, а де ж особистий приклад? Як про себе написали — і в ЗС СРСР служили, тракторист, авіатор, юрист. Бінго, підходите, дзвоніть военкому та просіться в добровольці.
  До чого такі «гнівні» статті? Дійте у рамках існуючого законодавства! Не виходить? Отож бо тре блядей міняти, а не ліжка пересувати…

  ss-18,
  626def5
 2. Зер гут, ss, браво!

  Аноним,
  4cd025f
 3. А «начиналась» песня так: «Я знаю как восстановить александрийские заводы!…».
  3,14здобол. Проститутка. Подонок.

  Александриец,
  05bceb0
 4. ЗАВОДЫ НЕ ВОСТАНОВИШЬ НУБЫ ПОЗОРНЫЕ

  A,
  5a247c8
 5. то панты)

  а,
  1f9ed85

Добавить комментарий: