Хроники Александрии

Книжковому магазину оплатять борги

, 10.04.2015

Зміни до статуту КП „Світоч-книга” були винесені на розгляд виконавчого комітету міської ради. Як зазначив начальник управління економіки Ростислав Черевашко, даним проектом рішення пропонується розширити коло господарських можливостей цього комунального підприємства, зокрема — надавати послуги ксерокопіювання, здавати в оренду чи експлуатацію власне та орендоване нерухоме майно, проводити презентації образотворчої продукції народних умільців, організовувати конкурси, торговельні виставки, іншу діяльність із дизайну та книгорозповсюдження, а також виносну торгівлю.

У КП „Світоч-книга” накопичилися значні борги по зарплаті та оплаті за енергоносії, є рішення суду про арешт його рахунків. Нещодавно на підприємстві був призначений новий керівник. Проект рішення про внесення змін до статуту КП „Світоч-книга” відправлений на доопрацювання та узгодження з депутатськими комісіями. Найближчим часом питання про внесення змін до статуту КП „Світоч-книга” буде вирішено остаточно.

А начальник фінансового управління міської ради Олена Грищенко повідомила: факт наявності у підприємства великих боргів підтвердив внутрішній аудит, новим керівництвом „Світоч-книги” складений фінансовий план, а з міського бюджету передбачається виділити 100 тисяч гривень на погашення заборгованості КП та на придбання нового товару.

„Продукція, яку пропонують книгарні, повинна бути цікавою для покупців, — доповнила інформацію перший заступник міського голови Людмила Давиденко. — Треба боротися за покупця, а так склалося, що покупець у наші комунальні книжкові магазини не йде. Ми допоможемо цьому закладу (КП „Світоч-книга”) і маємо надію на позитивні зрушення і на те, що заборгованості більше не виникатиме. Що ж стосується іншого книжкового магазину („Книжковий світ” — на площі Леніна біля ресторану „Звезда Востока”. — Авт.), то там працювати по-новому не хочуть, а по-старому пишуть звернення як не до обласної державної адміністрації, так до міністерств. Ніяких родзинок в його роботі я не бачу відколи ми прийняли рішення про реорганізацію цих двох підприємств. Адміністрація магазину з'ясовує стосунки з Олександрійською міською радою у суді — з приводу того, що начебто міська рада не має права приймати рішення про реорганізацію. Маємо право. І сьогодні у нас є законні підстави: один із закладів уже припинив роботу, арештовані рахунки, і ми допомагаємо врегулювати проблеми, щоб цей книжковий магазин почав працювати. Директор книжкового магазину пише, що точно знає, що її звільнять, і вона буде… директором школи. Та про це зарано говорити. Кодекс законів про працю ніхто не відміняв. Реорганізація не означає, що магазин закриють, а всіх його працівників викинуть на вулицю. Працюйте, ведіть бухгалтерію прозоро, будьте кращими, покажіть, що ви умієте працювати і бути цікавими для читачів та затребуваними”.

О. Маріїнська

Комментарии:

  1. не читають в позорной Александрии)

    x,
    c538d01

Добавить комментарий: