Хроники Александрии

Приютівські вкладники досі чекають

, 26.03.2015

В Олександрійському міськрайонному суді продовжується розгляд справи стосовно двох колишніх працівниць відділення Ощадбанку, розташованого у с. Приютівці. Про це повідомили редакції в Олександрійській районній прокуратурі, яка здійснює процесуальне керівництво та підтримує державне обвинувачення у суді.

Нагадаємо коротко суть справа Касир та старший касир приютівського відділення Ощадбанку звинувачуються у тому, що, починаючи з далекого 2002 року, шляхом не надто хитромудрих махінацій регулярно привласнювали депозитні кошти вкладників та Інші гроші, які надходили від клієнтів відділення у вигляді платежів за комунальні послуги тощо. Так тривало аж по 2012-й рік, коли у вищезгаданому фінансовому закладі нарешті виявилася нестача на суму понад 400 тисяч гривень. Обкрадені вкладники, які весь цей час були впевнені, що їхні грошові заощадження перебувають у цілковитій безпеці під гарантії держави і навіть не підозрювали, що їхні рахунки насправді порожні, один за одним стали вимагати від керівництва Ощадбанку повернення вкладів. Таких ошуканих громадян виявилося більше тридцяти осіб.

Але державна фінансова установа не поспішає повертати людям гроші з власних активів, а натомість звернулася з позовом до суду на своїх колишніх працівниць. Мовляв, вони у всьому винні, отож нехай спочатку відшкодують збитки, завдані банку, а вже потім банк розрахується зі своїми клієнтами. Працівниці „Ощадбанку” звинувачуються за частинами 3, 4, 5 статті 191, частиною З ст. 158 та ч. 2 ст. 200 Кримінального кодексу України. Дане кримінальне провадження районна прокуратура направила до суду ще 11 жовтня 2013 року. З початку 2014 року вже відбулися ряд засідань, де слухали потерпілих, свідків. Як зазначають працівники прокуратури, розгляд судом цієї доволі складної у процесуальному плані справи з того часу значно просунувся вперед і винесення рішень по ній уже не за горами.

О. Осауленко

Комментарии:

Добавить комментарий: