Хроники Александрии

Демонтаж тимчасової споруди

, 27.01.2015

Виконавчий комітет своїм рішенням зобов'язав власника кафе „У Надежды” біля ринку „Айсберг” у десятиденний термін провести демонтаж цієї тимчасової споруди. Спецінспекція з благоустрою населених пунктів УЖКГ вручить припис власнику вищеназваного кафе. У разі, якщо рішення міськвиконкому не буде виконане, малу архітектурну форму демонтує сама спецінспекція. Проект рішення був винесений на розгляд виконавчого комітету на підставі листів від КП „Олександрійський центральний ринок” та прокуратури Олександрії у зв'язку з перекриттям доступу до каналізаційного люку.

Як пояснив начальник управління приватизації міської ради Олександр Купченко, рішенням міської ради №538 від 26 червня 2001 року згадана земельна ділянка була виділена ТОВ „Айсберг” для організації квіткового ринку. Проте до цього часу квітковий ринок там не облаштований, натомість на земельну ділянку поставлений кіоск, причому одна його частина знаходиться на землі, яку орендує ТОВ „Айсберг”, інша — на землі територіальної громади. У кіоску працює кафе „У Надежды” і стоїть він просто на каналізаційному люці, який числиться на обслуговуванні Палацу культури „Світлопільський”. Усе це унеможливлює виконання рішення виконавчого комітету міської ради, яким Центральному ринку доручалося побудувати біля „Айсберга” громадську вбиральню (не можна отримати технічним умов від Водоканалу) та перешкоджає обслуговуванню каналізаційних мереж відповідними службами. Керівництво Центрального ринку неодноразово зверталося з цього приводу до власника кафе та адміністрації ТОВ „Айсберг”, але відповіді так і не отримало.

Ще одна споруда — залізничний вагон, у якому колись, на початку роботи „Айсберга”, розміщувався м'ясний павільйон і який тепер стоїть біля західного входу в ринок — також рішенням виконкому має бути демонтована у десятиденний термін.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. на металлалом весь асберг стонку в центре и рынок центральный ))) и теплокоммунн енерго вира сервис и цяпюка

  а,
  b9c43af
 2. Делать им больше нечего, одна проблема в городе — кафе.

  навка,
  7444491
 3. У меня кухня нафтк кафе чай кофе первое второе )

  а,
  2b61119
 4. Отныне прокуратура печется о каждом канализационном люке в городе! Лично! Это ж самое главное! Вот нахрена такие статьи писать? Есть законное решение — демонтируйте и усе! Что тут обсуждать? Зачем формируете образ врага в виде Айсберга? Вагон какой то приплели? Просто отжим бизнеса!

  ss-18,
  406294a
 5. Давно пора знести , бо це ринок алкашів та поодиноких продавців. На ринку ціни на 20-40% більші чим на центральному ринку та навідь в оптовичку. В жодному кафе не має туалетів то кліенти ходять під інші магазини, дерева і під вікна будинку , що напроти. Робишь зауваження. у відповідь матюки. То який же це бізнес..? Кому він потрібен ?

  заремба,
  73e05d3

Добавить комментарий: