Хроники Александрии

НЕФКО не обділить ТКЕ

, 16.01.2015

Найближчим часом очікується надходження до міста чергового (другого) міжнародного траншу на фінансування впровадження енергоефективних технологій, спрямованих на поліпшення послуг з енергопостачання.

Нагадаємо: у 2012-у році за підсумками конкурсу відповідних проектів Олександрійське комунальне підприємство „Теплокомуненерго” увійшло у десятку найкращих проектних партнерів Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО). Проект, зокрема, передбачав заміну існуючих застарілих трубопроводів мереж міського теплопостачання на сучасні попередньо ізольовані та технологічне переоснащення центрального теплового пункту за адресою: пр. Леніна, 118 під газову котельню. За словами спеціалістів „Теплокомуненерго”, впровадження даного проекту дозволить економити близько 700 тисяч кубічних метрів газу щороку. У грудні 2013-го року керівництво Олександрії підписало з корпорацією кредитні угоди для втілення інвестицій у комунальний проект підвищення енергоефективності опалення.

Влітку 2014-го року КП „ТКЕ” отримало від НЕФКО перший транш, на який було закуплено обладнання для переоснащення зазначеного об'єкта, зараз ведуться роботи відповідного етапу.

Наш кор.

Комментарии:

 1. НЕФКО не обдилить ТКЕ. И НАФ-НАФ переможе НУФ-НУФ…

  Кулявлоб,
  90efd43
 2. Кого не обделить волка с свеньей жаореной)

  серый волк,
  243e9bc
 3. Исполкомовские мудаки)

  а,
  243e9bc

Добавить комментарий: