Хроники Александрии

Підсумки і прогнози

, 13.01.2015

На останній апаратній нараді минулого року (вона відбулась ЗО грудня за участю посадовців виконавчих органів Олександрійської міської ради, сільських та селищних голів) міський голова Степан Цапюк дав оцінку роботі комунальних служб в умовах зимової негоди, яка мала місце тими днями. На його думку, комунальники справились зі своїм завданням: під час заметілі в ніч з 29-го на 30-те грудня вони вчасно приступили до прибирання снігових заметів на проїжджих частинах вулиць та тротуарах. Значну проблему доволі тривалий час скпадала лише дорога у північній частині міста — підйом на Користівський міст, але згодом і її було вирішено за допомогою спецтехніки МНС. А от активністю мешканців приватного сектору та власників міських магазинів, кіосків тощо міський голова залишився незадоволеним: за його словами, не всі вони своєчасно долучились до очищення від снігу прилеглих територій, і це на деякий час створило значні труднощі для перехожих. Степан Цапюк закликав жителів міста відповідальніше ставитися до своїх обов'язків під час подібних погодних ситуацій.

У ході наради мер міста підбив підсумки роботи міської влади у минулому 2014 році, зазначивши, що, незважаючи на дуже складну економічну ситуацію, вдалося виконати майже все заплановане: відремонтовано найбільш проблемні ділянки доріг міста, здійснено капітальні і поточні ремонти закладів соціальної сфери, збережено надання безкоштовних медичних послуг для пільгових категорій населення (діти до 18-ти років, учасники бойових дій, вагітні жінки, чорнобильці й ін.).

Визначаючи завдання на 2015-й рік, доповідач не висловлював надмірного оптимізму: хоча на той час ще не був прийнятий Державний бюджет, відтак місто не мало контрольних показників для формування власного бюджету, вже було очевидно, що доведеться скоротити видатки на капітальні ремонти інфраструктури і благоустрій територій та на інші напрямки забезпечення життєдіяльності міста. Бюджетним установам доведеться працювати виключно у межах визначених лімітних асигнувань, оскільки додаткових коштів для бюджетників майбутній Держбюджет у своїй перспективі не обіцяв. Отож аби 2015-й рік не став принаймні гіршим за попередній, Степан Цапюк покладає надії лише на досвід і професіоналізм владної команди та керівників місцевих підприємств, установ і організацій задля збереження стабільності і спокою в Олександрії та подолання труднощів сьогодення.

Наш. кор.

Комментарии:

Добавить комментарий: