Хроники Александрии

Затримали грабіжників

, 27.12.2014

Представники громадського формування „Ягуар-2006” разом із правоохоронцями оперативно затримали грабіжників.

Зловмисниками виявилися двоє олександрійців, 21 та 22 років. Молодший з підозрюваних уже мав судимість за аналогічні злочини. Цього разу вони, погрожуючи дерев'яною биткою, відібрали гроші у працівниці одного з розважальних закладів міста Олександрії.

Після отримання повідомлення, громадські помічники разом з правоохоронцями вже за кілька хвилин затримали підозрюваних неподалік місця пригоди.

Наразі підозрювані дають пояснення слідчим та чекають на судове рішення, відповідно до якого обидва мають „нагоду” отримати тюремний строк довжиною у вісім років.

Повідомлення до міліції надійшло від керівництва охоронної структури. 31-річна громадянка, що працювала барменом, зайшла до сусідньої установи та скористалася „тривожною кнопкою”.

На місце негайно прибули представники громадського формування „Ягуар-2006”, які за кілька метрів від закладу виявили особу, що, за вказаними потерпілою прикметами, була схожа на одного й нападників. Неподалік місця пригоди слідчо-оперативною групою було затримано і його спільника.

Як з'ясувалося, близько дев'ятої години вечора зловмисники вирішили „обібрати” касу місцевого бару. Однак, через відсутність готівки, їм удалося поживитися лише особистими коштами працівниці. Налякана жінка дістала з власного гаманця 100 грн. та віддала свій мобільний телефон.

— За даним фактом відкрито кримінальне провадження за чистиною 3 статті 186 „Грабіж” Кримінального кодексу України, — розповідає начальник Олександрійського MB УМВС України в Кіровоградській області Сергій Дьяченко. Зловмисників затримано у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. За ці дії їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

О. Михно, інспектор по РН та ГФ Олександрійського MB

Комментарии:

Добавить комментарий: