Хроники Александрии

Ожеледиця як перевірка

, 25.12.2014

Певно, як до зими не готуйся, все одно усього не передбачиш. Яскравим доказом цього стала ожеледиця на вулицях Олександрії 8 грудня. Дороги та тротуари — як скло, автобуси не ходять. Боротьбі з ожеледицею була присвячена нарада з керівниками комунальних служб, яку цього ж дня провела перший заступник міського голови Людмила Давиденко.

Як повідомили керівники комунальних підприємств, через погодні умови спеціальну техніку неможливо було вивезти на вулиці міста. Комунальники зробили що змогли: посипали протиожеледним матеріалом тротуари, основні спуски та підйоми на автошляхах. За один день в Олександрії було використано 10% запасу піску та солі. Управлінням економіки разом з перевізниками було прийнято рішення про призупинення руху автобусів на міських маршрутах для безпеки руху на дорогах.

Пізніше, коментуючи ситуацію на засіданні виконавчого комітету, Людмила Вадимівна відзначила: „Не можна сказати, що ми виявилися не готовими до такого збігу обставин, але техніку вивезти на вулиці міста дійсно було неможливо. Дуже важко було приводити до ладу вулиці міста. Після консультацій з перевізниками ми дійшли згоди і вирішили не випускати автотранспорт на маршрути, щоб не ставити під загрозу життя людей. Адже тільки за один день, восьме грудня, в Олександрії зафіксовано 27 травмованих людей, із них 13 з переломами”.

У другій половині 8 грудня, ближче до 16 години, автобуси таки частково вийшли на маршрути (рух відновлено на 14 із З0 сполучень). Перший заступник міського голови доручила керівникам відповідних підрозділів щогодини звітувати про виконані роботи. Для координації дій з усунення наслідків негоди та ожеледиці, відповідно до рішення виконкому, при міській раді цілодобово працював штаб, до роботи якого залучені рятівники, співробітники комунальних підприємств та фахівці управління житлово-комунального господарства міської ради. А міська влада виділила КП „Благоустрій” додатково 50 тисяч гривень для закупівлі солі та піску.

О. Маріїнська

Комментарии:

Добавить комментарий: