Хроники Александрии

Вшанували ліквідаторів

, 24.12.2014

В Олександрійському міськвідділі міліції напередодні 14 грудня відбулося урочисте зібрання за участю правоохоронців — ліквідаторів.

Начальник міського відділу Сергій Дьяченко звернувся до членів ветеранської організації підрозділу, які брали участь у ліквідації трагедії.

— У боротьбу з „чорним” атомом вступили тисячі працівників органів внутрішніх справ, серед яких були і працівники Олександрійського міського відділу міліції. Низький уклін і шана вам, ліквідаторам, усім, хто, не шкодуючи власних сил і здоров'я, зробив гідний внесок у подолання наслідків катастрофи світового масштабу, — зазначив Сергій Дьяченко.

За вірність присязі, мужність і героїзм, за самопожертву заради захисту людства пам’ятнику медаль „Слава ветеранам ОВС України” було вручено молодшому лейтенанту міліції у відставці Анатолію Козубенку, медаль „Міліція України — безпека держави” — капітану у відставці Віталію Димшевському, медаль „Пам'ять Чорнобиля” — лейтенанту у відставці Олександру Гнойовому, полковнику у відставці Олександру Ковалю та підполковнику міліції у відставці Олександру Самойленку. Почесною відзнакою — медаллю „За героїзм і мужність” нагороджений підполковник міліції у відставці Анатолій Шумейко.

О. Михно, інспектор по РН та ГФ Олександрійського MB

Комментарии:

  1. правоохоронець-ликвидатор, а в народе это, наверное, киллер?

    Аноним,
    b1b936c

Добавить комментарий: