Хроники Александрии

Свої люди у Ярочині

, 3.12.2014

Культурний обмін та співпраця з польським містом-побратимом Ярочином будуть поновлені. Про це повідомив міський голова Степан Цапюк на засіданні виконавчого комітету. Кілька років тому зв'язки між Олександрією та Ярочином були міцними та обнадійливими — до містечка у Великопольському воєводстві з населенням близько 26 тисяч мешканців приїздили олександрійські художні колективи та депутати міської ради. Останні, зокрема, вивчали досвід роботи комунальної сфери та планували налагодити бізнес-співпрацю з польськими підприємцями. У свою чергу, делегації з Ярочина також відвідували Олександрію у рамках, угоди про взаємодію.

Співпраця між містами-побратимами призупинилася, коли на зміну Адаму Павліцкі мером Ярочинастав Станіслав Мотузальський, який змінив вектор налагодження зв'язків зі східного на західний. На чергових виборах до місцевих рад, які відбулися у Польщі 16 листопада, жителі Ярочина більшістю голосів знову обрали на посаду мера Адама Павліцкі. Разом з ним до місцевого парламенту пройшли 15 із 21 членів його команди.

Вітаючи Адама Павліцкі з перемогою, Степан Цапюк висловив упевненість, що попередні спільні напрацювання з Ярочином у галузях освіти та культури будуть доповнені можливістю вивчити польський досвід реформування та розвитку сфери охорони здоров'я. Крім того, до олександрійського міського голови звернулися депутати Кіровоградської міської ради з пропозицією налагодити партнерські відносини і з іншим польським містом — Любленом. Остаточне рішення з цього приводу буде прийнято після обговорення питання з олександрійськими депутатами.

О. Маріїнська

Комментарии:

Добавить комментарий: