Хроники Александрии

„Передзимова” нарада

, 18.11.2014

Життєдіяльність міста в осінньо-зимовий період — такою була головна тема розмови на недавній апаратній нараді, яку провів міський голова Степан Цапюк. У нараді також взяли участь його заступники, сільські та селищні голови, начальники управлінь міської ради, керівники комунальних підприємств.

За словами директора КП „Теплокомуненерго” Алли Грибачової, на даний час усі котельні міста працюють у нормальному режимі, скарг мешканців на незадовільний стан опалення квартир практично нема. А головною причиною поодиноких випадків недостатнього теплопостачання житлового фонду залишалося несвоєчасне видалення повітряних пробок у внутрішньобудинкових системах. Щоб уникнути такої неприємної ситуації у майбутньому, міський голова доручив керівництву КП „Теплокомуненерго”, КП „Житлогосп” та ТОВ „Житло-Сервіс” до початку наступного опалювального сезону встановити необхідну арматуру (крани Маєвського) на всіх стояках у квартирах верхніх поверхів багатоквартирних будинків, щоб забезпечити вільний вихід повітря з опалювальних систем будинків.

Як повідомили начальники управлінь і сільський та селищні голови, усі заклади бюджетної сфери Олександрії, селищ Димитрового, Пантаївки, сіл Мартоіванівки та Звенигородки також забезпечені теплопостачанням. А в навчальних закладах тривають роботи з заміни звичайних вікон на сучасні металопластикові з метою енергозбереження. Разом з тим міський голова не забув нагадати присутнім, що керівники відповідних служб, а разом з ними і виконавчі органи ради повинні бути готовими до можливих ситуацій з перебоями у забезпеченні природним газом та вжити у таких випадках передбачені заходи для забезпечення теплом житловий фонд і соціальні установи.

Наступне питання наради — створення умов для виживання у холодну пору року мешканцям міста, які з тих чи інших причин залишились без даху над головою потрібно розробити відповідні заходи для забезпечення безхатченків у критичні моменти теплим притулком та гарячим харчуванням. Залишається актуальною і робота із забезпечення дровами соціальне незахищених жителів приватного сектору. На час проведення апаратної наради зі 110-ти домоволодінь ветеранів війни, самотніх людей похилого віку, багатодітних родин тощо дрова були завезені у 90 таких приватних садиб. Як запевнив начальник управління житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування міської ради В. Кодола, найближчим часом усі заяви пільговиків на забезпечення паливом будуть виконані.

З метою підтримання у зимовий час інфраструктури міста комунальники також отримали завдання привести у готовність спецтехніку, яка застосовується в умовах снігопадів і ожеледиці, а також заготовити у необхідній кількості посилковий матеріал. Головуючий на нараді Степан Цапюк повідомив присутнім, що, незважаючи на фінансову нестабільність у державі, олександрійська міська влада разом з Кіровоградською облдержадміністрацією винайшла можливість завершити поточні та капітальні ремонти міських доріг у межах раніше запланованого.

Також очільник міста поінформував про хід ремонтних робіт військової техніки для зони АТО, які тривають на місцевих Підприємствах. Степан Цапюк також зазначив, що військові спеціалісти високо оцінили якість виконаних робіт, а це, у свою чергу, робить реальною попередню домовленість з Міністерством оборони України на отримання олександрійськими підприємствами держзамовлення на ремонт військової техніки.

О. Іванченко

Комментарии:

Добавить комментарий: