Хроники Александрии

До уваги олександрійців!

, 11.11.2014

Адміністрація Олександрійського району електромереж ПАТ „Кіровоградобленерго” повідомляє, що суттєве зменшення поставок газу та вугілля на теплові електростанції призвели до дефіцитного балансу виробництва та споживання електричної енергії. Через це в об'єднаній електроенергетичній системі України виникла реальна загроза її стабільній та безперебійній роботі. Єдиним чинником, який може цьому запобігти та не допустити системних аварійних відключень електричної енергії, є дотримання електропередавальними організаціями встановлених граничних величин споживання електроенергії.

Щоб не допустити перевантаження і спрацювання автоматики захисту, необхідно забезпечити зниження споживання електроенергії до встановленого рівня. Олександрійський РЕМ ПАТ „Кіровоградобленерго” звертається до мешканців міста Олександрії та Олександрійського району з проханням економно використовувати електричну енергію, особливо обмежити використання електроенергії і не вмикати обігрівальні прилади, електробойлери та пральні машинну години найбільшого навантаження, а саме: з 9:00 до 12:00 та з 17:00 до 22:00. Олександрійський РЕМ ПАТ „Кіровоградобленерго” просить з розумінням поставитися до тимчасових обмежень, адже завдяки економному та раціональному використанню електричної енергії у часи максимальних навантажень можна забезпечити безперебійну роботу об'єднаної енергосистеми України та гарантувати якісне і надійне постачання електричної енергії у ваші домівки.

Адміністрація ПАТ „Кіровоградобленерго”

Комментарии:

  1. А освещение улиц в утреннее время /день, деньской/ в 7-30 это экономия. Наблюдается такая горе экономия в Заводском микрораене

    Аноним,
    45cbf99

Добавить комментарий: