Хроники Александрии

З 6 листопада подорожчає тепло

, 6.11.2014

Перед початком опалювального сезону 2014–2015 років національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановила для КП „Теплокомуненерго” нові тарифи з централізованого опалення, що надаються населенню міста.

Так, для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії тарифи встановлені на рівні 410,11 грн. за 1 гігакалорію (попередній тариф становив 240 грн.). Для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії вартість становитиме 12,12 грн. за 1 кв. м опалювальної площі за місяць протягом опалювального сезону (попередній тариф — 6,24 грн.).

Для прикладу, вартість сплати за двокімнатну квартиру площею 50 кв. м. без теплового лічильника становитиме 606 грн. на місяць. Вищевказані тарифи для населення вступають у дію із 6 листопада.

Сайт Олександрійської міської ради, де розміщена інформація про подорожчання послуг з теплопостачання, радить усім мешканцям міста, які користуються субсидіями, звернутися для оформлення соціальної пільги до управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Шевченка, 109. Слід нагадати, що з нового опалювального сезону зменшені норми із газопостачання для користувачів послуг. Фахівцями управління праці з урахуванням призначених норм і субсидій може бути надана компенсація додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів.

Отримати консультацію щодо надання пільг та субсидій або здійснити попередній запис на прийом можна за телефоном „гарячої лінії” 7-29-79.

О. Маріїнська

Комментарии:

  1. платить не будем за отопления 500 гр )

    А,
    319196d
  2. https://www.youtube.com/watch?v=tYkx0KEby5Y — кращі з кращіх.

    А,
    23e9522

Добавить комментарий: