Хроники Александрии

Шановні олександрійці!

, 21.10.2014

Міська рада, її виконавчий комітет прикладають значних зусиль, щоб наше місто було чистим та красивим.

Відповідно до законодавства України та рішення виконавчого комітету №720 від 29 серпня 2014 року „Про визначення місць для розміщення друкованих та інших агітаційних матеріалів”, агітаційна інформація повинна розміщуватись На дошках оголошень і об'яв та спеціальних тумбах.

Разом з тим, у ході передвиборної агітації окремі громадяни та політичні партії використовують автобусні зупинки, огорожі, стіни будинків, електроопори для влаштування різного роду реклам та нанесення малюнків. Спецінспекція з благоустрою УЖКГ, архітектури та містобудування міської ради нагадує, що за порушення чинного законодавства передбачається адміністративна відповідальність.

Міська влада звертається до вас, шановні олександрійці: давайте разом боротися з цим ганебним явищем, спільними зусиллями робити наше улюблене місто ще більш затишним та охайним. Спецінспекція буде вдячна небайдужим олександрійцям, які попереджатимуть незаконне розміщення реклами, написів та малюнків, у тому числі надаючи відповідну інформацію до спецінспекціі управління житлово-комунального господарства за телефоном 7-26-16.

Олександрійська міська рада

Комментарии:

Добавить комментарий: