Хроники Александрии

Турбота про жителів сходу

, 15.10.2014

Громадська благодійна організація „Шлях до життя” днями провела чергову соціальну акцію, запропонувавши всім бажаючим переселенцям зі сходу нашої країни, що нині мешкають в Олександрії, анонімно здати кров на вірус імунодефіциту людини. „Найперше, до чого ми прагнули, це, звісно ж, виявити носіїв вірусу, а також, можливо, й тих людей, які вже знали про свій статус, приймали препарати антиретровірусної терапії, проте, приїхавши сюди, до Олександрії, не наважувалися ставати на облік. Але ж лише таким чином вони можуть безкоштовно отримувати життєво необхідні для них ліки. Справа у тому, що прийом даних препаратів ні в якому разі не можна переривати. А запаси у тих, кому вони потрібні, не безкінечні”, — зазначив під час проведення акції голова БО „Шлях до життя” Анатолій Тримбач.

Слід пригадати, що це далеко не перша подібна акція згаданої організації — щороку їх проводять близько п'яти. І до кожної з них завжди долучається голова Громадської організації „Нова хвиля”, депутат міської ради Володимир Дожджаник — постійно виступає спонсором, підтримуючи всі без винятку соціальні ініціативи волонтерів та активістів БО „Шлях до життя”.

Так було і цього разу: за фінансової підтримки В. Дожджаника, всі, хто зважився здати кров на аналізи, отримали мотиваційні продуктові набори, до яких входили шоколад, йогурт, чай, цукор, макарони, рибні консерви, майонез та печиво.

Загалом тестування, яке за підтримки лікарів проходило в поліклінічному відділенні Міської лікарні №1, пройшли тридцять переселенців, їх обстежили на ВІЛ/СНІД, сифіліс, гепатити В та С.

— Проводячи сьогодні таку акцію, ми спільно з активістами з організації „Шлях до життя” найперше — це турбуємося про тих переселенців з Донецької та Луганської областей, які, ймовірно, можуть потребувати препаратів антиретровірусної терапії, — підсумував депутат міськради В. Дожджаник.

Благодійна організація знаходиться за адресою: вул. Першотравнева, 9 (приміщення нового Будинку побуту), 3-й поверх, кабінет 177. Звертайтеся з 9.00 до 12.00 (з понеділка по п'ятницю), телефон −099-099-11-82 — Анатолій Тримбач.

Кіра Кошкіна

Комментарии:

Добавить комментарий: