Хроники Александрии

Нарада громадських ватажків

, 25.09.2014

Дванадцятого вересня відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті Олександрійської міської ради, на яке були запрошені секретар міської ради Геннадій Лоцман, начальники управлінь і відділів міської ради, представники громадських організацій міста.

Першим присутні обговорили питання реалізації державної політики щодо соціального захисту пільгових категорій громадян, які переїхали з території Автономної Республіки Крим та східних областей України. Начальник управління праці і соціального захисту населення міської ради Олена Назаренко поінформувала присутніх, що на сьогодні в Олександрії мешкають 523 особи з 313-ти сімей. Це становить 12 відсотків від загальної кількості переселенців, які тимчасово проживають на Кіровоградщині (4882 чол.). Частина таких людей в Олександрії живуть у рідних, інші (51 особа) розселені по гуртожитках міста, де вони мешкають безкоштовно. Витрати на їх харчування і проживання відшкодовуються відповідним підприємствам обласним бюджетом. 39 родин переселенців отримують допомогу на дітей, 175-м призначені пенсії, 131 дитина влаштована до шкіл та дитячих садочків Олександрії.

Також члени громадської ради на своєму засіданні обговорили питання про запровадження режиму економії бюджетних коштів на особливий період.

О. Іванченко

Комментарии:

Добавить комментарий: