Хроники Александрии

Рішення виконкому

, 24.09.2014

11 версия відбулося чергове засідання виконавчого комітету Олександрійської міської ради. Перед початком розгляду питань порядку денного міський голова Степан Цапюк привітав спортивну громадськість міста зі святом — Днем фізичної культури і спорту, зазначивши, що за останні роки чимало наших земляків досягли високих результатів, прославивши Олександрію далеко за її межами і навіть на міжнародному рівні. Велика заслуга у цьому викладацького і тренерського складу навчальних закладів та спортивних організацій і колективів, у зв'язку з чим кращим учителям фізичної культури, тренерам і спортсменам міський голова вручив подяки і квіти. З боку влади він пообіцяв і надалі всіляко сприяти пропаганді здорового способу життя, розвитку фізичного виховання та поліпшенню матеріально-технічної бази для занять професійним спортом. Як приклад, можна згадати про два нові тренажерні майданчики, обладнані нещодавно у навчальних закладах для занять спортом не лише для учнів, а й для жителів мікрорайону. Розпочато ремонт покрівлі спортивної зали ОНВК (ЗНЗ І-ІІІ ст. №17-ліцей); досягнуто попередньої домовленості про проведення у наступному році в нашому місті чемпіонату України зі спортивної ходьби. А ще за сприяння народного депутата України Сергія Кузьменка біля гуртожитку Вищого училища культури будується сучасний спортмайданчик зі штучним покриттям.

Після урочистостей члени виконкому обговорили та запропонували міській раді затвердити звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами ради у минулому році та звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Олександрії за 2013 рік.

Відповідно до законів України, указів Президента України „Про строки проведення чергових призовів”, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення у запас військовослужбовців у 2014 році” і „Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави”, виконавчий комітет вирішив провести у жовтні-листопаді 2014 року призов на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань громадян України чоловічої статі, придатних за станом здоров'я до військової служби у мирний час, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку.

Для проведення призову затверджено склади призовної та медичної комісій.

Начальнику КП „Житлогосп”, домовласникам, незалежно від форм власності, головам квартальних комітетів, виконавчим комітетам сільських, селищних рад, керівникам підприємств, організацій, установ, навчальних закладів міста необхідно забезпечити оповіщення громадян про призов на строкову військову службу згідно з наказом військового комісара та вжити необхідних заходів для забезпечення організованого прибуття громадян у військовий комісаріат. Начальнику міського відділу міліції необхідно сприяти у розшуку та доставці до військового комісаріату призовників, які ухиляються від явки на засідання призовної комісії, йшлося у рішенні.

Члени виконавчого комітету також погодили надання комунальному підприємству „Ритуал” у постійне користування земельну ділянку за адресою: Дніпропетровське шосе, 3 під розширення площі військового кладовища. Крім того, на засіданні виконкому було розглянуто ряд земельних та архітектурних питань.

О. Іванченко

Комментарии:

  1. Формируем батальон «Александрия», а наш доблестный военком его возглавит и вперде в зону АТО. Справедливо? Засиделся он в тылу. Заодно попробует с 18-ти летними пацанами повоевать. Тогда мож до него дойдет, что нужно формировать батальон «депутат», вместе с их сыновьями и родичами. Жидоколгосп и ментов туда же. Форму и оружие не давать — купят сами, продадут бизнес, хаты, тачки. А 18-ти летние пускай поживут и детей нарожают.

    ss-18,
    c19876d

Добавить комментарий: