Хроники Александрии

В області новий прокурор

, 19.09.2014

Нещодавно перший заступник Генерального прокурора України Микола Герасимюк представив колективу прокуратури Кіровоградської області новопризначеного керівника — державного радника юстиції І класу Михайла Гаврилюка. У заході представлення взяли участь голова Кіровоградської обласної адміністрації Олександр Петік, керівники правоохоронних органів регіону — про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Михайло Гаврилюк — 1958 року народження, Хмельницька область. Після закінчення у 1983 році Харківського юридичного інституту пройшов професійний шлях від слідчого прокуратури Хустського району Закарпатської області до заступника Генерального прокурора України. Займав посади прокурора Тернопільської, Полтавської та Одеської областей. Керував Головним управлінням з питань оборонної політики та діяльності правоохоронних органів Адміністрації Президента.

А Кіровоградське обласне радіо „Скіфія-центр” в одному зі своїх випусків нагадало: попередній прокурор області не пройшов люстрацію, проведену під тиском громадськості, і був звільнений з посади.

О. Наріжний

Комментарии:

  1. Михайло Гаврилюк — http://havryliuk.com/
    То шо пропонують нам — номенклатурщик з ПРастів, прихований трішечки.

    ss-18,
    c19876d

Добавить комментарий: