Хроники Александрии

Перші 13

, 13.09.2014

Виконавчий комітет надав дозвіл КП”Теплокомуненерго” на відключення квартир мешканців багатоквартирних житлових будинків, які мають значну заборгованість за спожите тепло. Більшість таких будинків розташовані у південно-східній частині міста — по вулицях Героїв Сталінграда, Садовій, Сидоренка, а також по вулиці Калініна, проспекту Будівельників та проспекту Леніна. На думку міського голови С. Цапюка, такі дисциплінарні заходи мають спрацювати ефективніше, ніж заклики та звернення про необхідність погасити заборгованість та навіть виклики боржників до суду.

Напередодні засідання виконавчого комітету С. Цапюк провів нараду зі старшими будинків, які мають найбільшу заборгованість за спожите теплопостачання. На нараді була присутня керівник КП”Теплокомуненерго” А. Грибачова. На заклик міського голови відгукнулося лише четверо старших будинків із 13 запрошених. Інші, напевно, над майбутнім замислюватися не звикли або ж сподіваються, що все, як і раніше, якось владнається саме собою.

Але цього разу „якось буде” вже не пройде: ліміти по газу для міста зменшені на 50%, споживання блакитного палива треба скоротити вдвічі, експортер вимагає авансових платежів і, звичайно, сплати боргів за спожитий газ, а міська влада розробляє комплексну програму економії теплоенергії: розглядається можливість організації двомісячних зимових канікул для школярів, заклади медицини та культури об'єднують роботу підрозділів для зменшення загального температурного режиму.

А у багатоповерхівках тим часом ситуація складна: майже у кожному будинку є квартири, власники яких мають заборгованість до 8000 гривень. Виникає питання: чому добросовісні платники за тепло мають страждати через неплатників, або ж, чому ті, хто своєчасно оплачує послуги, мають платити за своїх недбайливих сусідів? Адже за наявності боргу може бути відключений будинок в цілому.

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. А як практично це відключення буде проводитись?

  очевидець,
  8d1fb95
  • Для того, чтобы дозвіл исполкома КП”Теплокомуненерго” на відключення квартир мешканців багатоквартирних житлових будинків, які мають значну заборгованість мог применяться на практике, необходим правовой МЕХАНИЗМ, где расписано: Кто, когда, каким образом проводит эту работу; на основании какого правового акта, как это документируется … Ну, наш мэр КАК БЫ имеет юридическое образование — должен это понимать. А иначе, это очередная страшилка, не имеющая за собой никаких практических шагов. Что-то наподобие коллективной ответственности порядочных граждан за долги непорядочных соседей.

   СОВРЕМЕННИК,
   0a71601

Добавить комментарий: