Хроники Александрии

До уваги мешканців приватного сектору

, 12.09.2014

Шановні олександрійці!

Попереду нас очікує складний опалювальний сезон, адже Кабінетом Міністрів України передбачається 30% скорочення лімітів споживання природного газу для теплопостачальних підприємств, ліміт для міста скорочено на 50%. Тож перед органами місцевого самоврядування постає питання жорсткої економії енергоресурсів та реалізації заходів з енергозбереження.

У рамках завдань, поставлених владою Олександрії перед комунальними підприємствами та структурними підрозділами міської ради, реалізуються завдання з переведення окремих об'єктів соціальної сфери на автономні джерела опалення, які працюють на твердому паливі; переглядається регламент роботи закладів освіти, медицини та культури в зимовий період; проводиться утеплення місць загального користування, теплових мереж та ремонт систем енергозабезпечення в житловому фонді і об'єктах соціальної сфери.

У ситуації, яка склалась, кожен споживач централізованого опалення в багатоквартирному житловому будинку у першу чергу зобов'язаний ліквідувати заборгованість перед КП „Теплокомуненерго”. При можливості, квартиронаймачам необхідно провести утеплення стін, провести заміну зношених вікон на енергозберігаючі склопакети, забезпечити ущільнення віконних і дверних прорізів у квартирі. З метою недопущення аварійних ситуацій в опалювальний сезон, потрібно також провести ревізію опалювальних приладів у квартирі та ревізію і ремонт електричної проводки, розподільчих пристроїв у квартирі, обмежити використання електронагрівальних приладів у зимовий період.

Для зменшення споживання природного газу при обігріві будинків приватного житлового сектору, власникам садиб також необхідно докласти зусилля для заміни зношених вікон на енергозберігаючі склопакети; утеплення зовнішніх стін будинків; відновлення роботи плит і печей або ж встановлення опалювальних котлів, які працюють на твердому паливі.

В. Кодола, начальник управління ЖКГ, архітектури та містобудування міської ради

Комментарии:

  1. Хотелось бы увидеть пана начальныка УЖКХ В.Кодолу,в качестве квартыроНАЙМАЧА, лихо утепляющим стены, меняющим стеклопакеты и пр… в квартире, которая ему не принадлежит,которую он снял (нанял) и которая имеет ВЛАСНИКА!

    vlad petrov,
    6a178af

Добавить комментарий: