Хроники Александрии

Чужої біди не буває

, 27.08.2014

Делегація Олександрійської міської ради вже вдруге побувала у місті Слов'янську Донецької області, яке зазнало значних руйнувань під час військового протистояння.

Виконуючий обов'язки міського голови Слов'янська О. А. Самсонов зазначив, що місто потребує значної допомоги. Наприклад, не підлягають відновленню близько двохсот приватних будинків і тридцять квартир у багатоповерхівках. „Кожного дня люди звертаються до нас за допомогою, а механізмів дієвого реагування поки що не розроблено”, — зазначив Олександр Анатолійович.

Тож дуже своєчасною стала допомога олександрійців. С. К. Цапюк уклав угоду з владою Слов'янська про виділення з фондів Олександрійської міської ради двохсот двадцяти тисяч гривень на відновлення поліклініки дитячої лікарні міста Слов'янська. С. Цапюк виступив перед учасниками наради, яку проводив заступник губернатора Донецької області, розповів про деякі напрацювання Олександрійської міської ради, побажав слов'янцям мужності й витримки. „Ми впевнені, що у ваші домівки обов'язково повернуться Віра, Надія і Любов”, — сказав Степан Кирилович.

Наш кор.

Комментарии:

Добавить комментарий: