Хроники Александрии

Де знайти інформацію про військовий збір

, 22.08.2014

Враховуючи численні звернення платників податків щодо справляння військового збору, повідомляємо, що актуальну інформацію з даного питання розміщено Державною фіскальною службою України на Загальнодоступному інформацїйно-довідковому ресурсі (ЗІР) у розділі 132 „Військовий податок”.

Для цього використовуйте наступний шлях: minrd.gov.ua — Інформаційно-довідковий ресурс — Запитання-відповіді з бази знань — у другому порожньому рядку з випадаючого списку обрати категорію 132 „Військовий податок”, для перегляду відповіді натиснути поле „знак питання”.

Зауважте, що періодично до електронного ресурсу ЗІР додаються нові питання і відповіді, які є офіційною точкою зору Державної фіскальної служби України і опрацьовані відповідними департаментами фіскальної служби.

Крім того, відповіді можна отримати в режимі реального спілкування зі спеціалістами Київського інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України за номером 0 800 501 007 щоденно з 8.00 до 20.00, крім суботи та неділі. Дзвінок зі стаціонарного телефону безкоштовний. Для цього після набору номера необхідно перевести телефон у тоновий режим, натиснувши клавішу „*”, потім обрати „відповіді з питань оподаткування” (клавіша 1), далі слідувати підказкам оператора.

Прес-служба Олександрійської ОДПІ ГУ міндоходів у Кіровоградській області

Комментарии:

Добавить комментарий: