Хроники Александрии

Шість прямих відповідей редактору „Городского курьера” В. Голобородьку

, 26.07.2014

Публікації опозиційно налаштованої до влади газети „Городской курьер” викликають у свідомих олександрійців обурення стосовно змісту і звинувачень, що лунають на адресу міської влади та безпосередньо міського голови С. Цапюка. Тому Степан Кирилович вирішив звернутися до редактора цього видання В. Голобородька через сайт Олександрійської міської ради, газети „Вільне Слово” та „Олександрійський тиждень”.

Подаємо звернення С. Цапюка в повному викладі.

Вікторе Валентиновичу! Відповідаю на Ваші публічні запитання саме тому, що я посадова особа місцевого самоврядування, яка працює на благо територіальної громади відкрито і гласно. З цією метою представники ЗМІ міста постійно запрошуються на засідання виконкому, сесії міської ради, наради та зустрічі, за потреби проводяться прес-конференції з міським головою та заступниками.

Ви, В. Голобородько, регулярно відвідуєте сесії міської ради та засідання виконавчого комітету. Тоді незрозуміло, чому на них Ви не отримуєте ніякої інформації, у той час як інші журналісти мають безліч тем для оприлюднення. Можливо, Ви приходите до міської ради, аби відпочити від своїх керівників, які за 450-550 грн. заробітної плати на місяць так нещадно Вас експлуатують, змушуючи перекручувати факти та збурювати мир і спокій в Олександрії?

Цікаво, чому Ви намагаєтеся впевнити мешканців міста у тому, чого немає насправді: нібито моя публічність — це ховання за „спини інших” (цитата з Вашого листа), і люди Вам не вірять?! Впевнений, що цьому є одна єдина причина — реальні справи не можуть порівнюватися з вашими „професійними журналістськими” опусами.

Ваші звинувачення у мислячих мешканців міста, на мій погляд, м'яко кажучи, викликають здивування.

Якщо Вам, як журналісту, відповідна інформація до цього часу невідома, доводжу до Вашого відома, що діючим Президентом України є Петро Порошенко.

Разом з іншими олександрійцями морально і матеріально підтримую українську армію та мирних жителів по забезпеченню життєво необхідними продуктами, особисто придбавав бронежилети, продукти харчування, матраци, пальне тощо.

Вважаю, що головне на сьогоднішній день завдання — відстояти суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України.

Щодо припинення мною членства та керівництва м/о Партії регіонів, можете звернутися з листом до міськрайонного управління юстиції та отримати офіційну відповідь.

Запевняю, що наявність охоронця у міського голови — ознака уяви журналіста. Олександрійці є свідками, що по місту на роботу і з роботи я пересуваюсь на велосипеді, тим паче, без будь-якої охорони.

Повідомляю, що Конституція України (ст.34) гарантує кожному право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, на вільне збирання, зберігання, використання і поширення інформації. Це важливе конституційне положення повністю відповідає ст.19 Загальної декларації прав людини та ст.10 Конвенції про захист прав і основних свобод людини. Тож вивчайте, шановний, закони України!

Я дав чіткі відповіді на Ваші питання. Ви, як журналіст, давно мусили їх почути, адже кожен із засобів масової інформації (крім тих, у яких Ви працюєте), зацікавлений у прозорості роботи влади, неодноразово оприлюднював мою позицію як посадовця і громадянина.

Ви часто задаєте риторичні запитання, адже не хочете чути правди. Я особисто хочу запитати у Вас як у депутата і громадянина, який несе відповідальність перед виборцями і земляками та зобов'язаний оприлюднити свою громадянську позицію з конкретних питань і дати на них чіткі і чесні відповіді:

 1. Чи маєте Ви причетність до формування ОЗУ „Кумовське”, якщо так, то яким чином?
 2. Чи знаєте особисто О. Калтиріна, у яких стосунках з ним перебуваєте?
 3. Як Вам вдається жити на заробітну плату у розмірі 450–550 грн. на місяць?
 4. Чи Ви, як депутат міської ради, який повинен відстоювати соціальні гарантії виборців, не порушували питання перед власниками ЗМІ, у яких працюєте, про підвищення розміру заробітної плати до розміру мінімальної, що передбачено законами України?
 5. Якщо порушували відповідне питання, яку відповідь отримали, якщо ні — чи маєте заробітну плату „в конверті”?
 6. Ваша позиція стосовно ДНР? Якщо позитивна, як допомагаєте сепаратистам, якщо Ні — як допомагаєте мешканцям Донбасу та українській армії?
 7. Ваша життєва позиція стосовно допомоги олександрійським військовим, які захищають мир на сході України (крім хоронити живих бійців Олександрійської в/ч 2269)
 8. Чи знаєте Ви, що в Олександрії проживає 38 мирних жителів Донбасу, які, аби зберегти найцінніше — своє життя та життя своїх близьких, покинули власні домівки і тимчасово проживають в Олександрії?
 9. Чи відреагували Ви особисто на звернення влади до небайдужих олександрійців допомогти цим людям? Якщо так, то яким чином?
 10. Чи вважаєте Ви, що повноцінно виконуєте головне завдання, поставлене перед Вами ОЗУ „Кумовське” — перекручування фактів діяльності влади та дестабілізації спокійної ситуації в місті, внесення сум'яття, розпалювання міжнаціональної ворожнечі?
 11. Скільки коштів Ви заробили, коли, завдяки Вам та Вашим виданням, ВО „Батьківщина” не була допущена до участі у місцевих виборах 2010 року?
 12. Скільки Вам платило колишнє обласне керівництво ПР за той бруд, що лився на мене та Л. Давиденко протягом 2010–2012 років і особливо тоді, коли ми вказували їм на помилки, за що й були виключені із лав цієї партії?

На моє переконання, через Ваші інформаційні ляпи, перекручування фактів та публікації відвертої і цинічної брехні олександрійці не отримають чітких і чесних відповідей від депутата міської ради В. Голобородька. Але як оптиміст, сподіваюсь, що Ви не втратили найпростіших, але найцінніших якостей, які відрізняють людину від інших живих істот.

Майте мужність і скажіть правду, хоч раз за все своє життя!

С. Цапюк, міський голова.

Газета „Вільне слово”

Комментарии:

 1. Какой честный человек, этот Степан Кирилович. Главное душевной чистоты, ну к ране прикладывай :)
  Нашел кого спрашивать, сколько кто заработал :)))))))))
  Цапюку и рассказывать не надо сколько он «зарабатывает», все просто молчат.

  Цапюк,
  e7227f4
 2. Степан .мы за тебя ,давай на следующий срок -поддержим всеми имеющими силами, а они у нас есть.

  Базар!,
  59c501a

Добавить комментарий: