Хроники Александрии

Отримали нагороди

, 21.07.2014

Міський голова Степан Цапюк вручив активістам та підприємцям, які надають гуманітарну допомогу землякам-військовослужбовцям, що захищають територіальну цілісність України, Грамоти Олександрійської міської ради.

Відзнаками нагороджено: директора КП „Жигулі” О. Гаращенка, підприємця, власницю магазину „Чайка” Н. Головко, директоратов „Трейд” та ПП „Колега” О. Гушлевського, підприємців, які працюють на Олександрійській оптовій базі, І. Дяденюк, І. Єгорова, С. Моцну та М. Тесленко, голову громадської організації „Асоціація інвалідів праці „Зірка надії” В. Коюденка, директора ПП „ПобутСервісПром” С. Кульгу, директора приватного підприємства „СВІт-захист” В. Стадніченка та голову установчих зборів формування з охорони громадського порядку і державного кордону „Славутич” І. Макарова.

Крім того, були вручені подарунки, які планувалися як сюрпризи до Дня міста. Як відомо, цього року урочистостей та святкувань в Олександрії не відбулося через трагічні події на сході України та загибель олександрійських льотчиків. Але тепер родини Притуляків та Кірпічових, малюки яких народилися саме 25 травня, отримали дитячі візочки, а молода пара, яка одружилася в День міста, Олександр та Вікторія Олійників, — мікрохвильову піч.

О. Маріїнська

Комментарии:

  1. не ма куда грощи девать )

    ),
    700bab2

Добавить комментарий: