Хроники Александрии

Переселенців не залишають поза увагою

, 19.07.2014

Міський голова С. Цапюк за участю своїх заступників, фахівців управління праці та соціального захисту, житлово-комунального господарства і архітектури, фінансового управління, МНС провів засідання робочої групи з прийому і розміщення населення, яке залишає АР Крим, м. Севастополь, Луганську та Донецьку області.

Перед владою на місцях стоїть завдання забезпечити мешканців з півдня та сходу України, які виявили бажання тимчасового проживання в Олександрії, усім необхідним, створити комфортні умови перебування та виконати соціальні гарантії.

Сьогодні в Олександрії перебуває 20 сімей (31 особа), з них 7 дітей, 11 працездатних осіб та 12 пенсіонерів. У гуртожитку „Юність” для переселенців підготовані 4 кімнати. Втім, зараз біженці проживають у батьків, родичів та знайомих. Завдяки мешканцям міста, які безкоштовно передали меблі, кімнати у гуртожитку укомплектовуються усім необхідним. За інформацією управління праці та соціального захисту населення, двом сім'ям уже призначена державна допомога, готуються документи для ще двох. Дев'ять сімей (12 осіб) звернулися із заявами про отримання пенсії, шести особам виплату пенсій вже призначено, по інших зверненнях зроблено запит на електронні справи.

Чотири особи звернулися за допомогою у працевлаштуванні, двом з них надано статус безробітних та призначено виплату допомоги по безробіттю, дві особи зареєстровані як такі, що шукають роботу. Дві дитини знаходяться на стаціонарному лікуванні в дитячій лікарні, одна влаштована до навчального закладу міста.

С. Цапюк доручив своїм заступникам разом із представниками виконавчих органів відвідати кожну родину переселенців, детально вивчити умови їх проживання, потребу у наданні допомоги різного рівня, відпрацювати механізм надання державної допомоги переселенцям (на це місту виділені 126 тис. грн.).

О. Маріїнська

Комментарии:

 1. Позвольте спросить, из Севастополя много беженцев?

  Слесарь,
  e08746e
  • Зрители Пятого телеканала давно осведомлены, что МАЙЖЕ ДВАДЦЯТЬ ТИСЯЧ МЕШКАНЦIВ СЕВАСТОПОЛЯ ПЕРЕIХАЛИ З ОКУПОВАНОГО КРИМУ ДО ЛЬВОВУ ДЕ IХ ПРИЙНЯЛИ ЯК РIДНИХ.

   Нюра,
   3612271
 2. хай в крыму и живуть)

  алекс,
  4dd84db
 3. Поросенко одобрил развал Рады. Сеня срочно подал в отставку, напомнив при этом, что сделал все что смог и, что казна пуста, как и газохранилища. КОМУ ЖЕ СЛАВА?!

  Нюра,
  3612271
  • Слава Украине! Героям слава!
   Хто не скаче, той москаль!

   ААЩ,
   b797ed3
 4. Ну вот, наконец-то, выстраивается вполне прогнозируемая конфигурация: президент- Вальцман, прем’ер — Гройсман. Первый вицепремьер- министр финансов — Коломойский (?)… И будет нам счастье.

  Нюра,
  3612271
  • A як же!!!
   Кошка бросила котят, это Путин виноват!

   ААЩ,
   b797ed3
   • Русский актер Анатолий Пашинин извинился перед украинцами и рассказал, как ненавидит Путина. Актер рассказал, что много россиян глубже понимают ситуацию, поддерживают Украину и не верят «зомбоящикам». Об этом сообщает Хартия’97, пишет Руфабула.

    Анатолий Пашинин

    Артист также посоветовал украинцам не слушать тех, кто активно поддерживает действия Путина. Пашинин уверен, что их за это судьба еще накажет.

    «Не спорьте с теми людьми, которые кричат, кто как не Путин. Пусть будут они прокляты, забудьте о них. Они сдохнут и будут гореть в аду», — поделился мыслями актер.

    Он извинился перед украинским народом за тех, кто верит российским новостям больше, чем своей родне в Украине.

    «Я прошу прощения у вас, дорогие украинцы, за тех людей, которые сидя в Челябинске знают лучше вас, что происходит в Украине. Простите, вот есть такие дебилы»-а среди них и ААЩ- то бишь щетинин

    Стас,
    311269f
   • Бачо Корчилава :
    «Знаете мне очень хочется спросить всех россиян ура-патриотов, а вы вообще кого-нибудь в жизни уважаете?
    Грузины для вас грызуны, кавказцы в общем – черножопые, украинцы – укропы, евреи – жиды, азиаты – чурки, американцы – пиндосы, жители Евросоюза – геи, и так далее.
    Ни одного нормального слова.
    А кто вы ура-патриоты, граждане России?
    Чем вы, российские ура-патриоты лучше кого-либо?
    Разве умением потрындеть и нажраться в усмерть?
    Знаете лучшим ответом тем кто исповедует такую ура-патриотическую философию в отношении других народов, будет крылатая цитата Сергея Донатовича Довлатова (конечно не уверен что эти люди знают кто это
    такой), но она полностью отражает реальность: «Тигры, например, уважают львов, слонов и гиппопотамов. Мандавошки — никого»

    Стас,
    311269f
 5. В интернете сидят 15% населения, из которых 70% несовершеннолетние, остальные тролли и прочий сброд, подогревающий накаленную обстановку…так что успокойтесь и не переживайте…
  Так что не нужно рисовать картину по «высерам» в комментариях.

  Дмитрий,
  0998c87
 6. родычи в россии и мы патриоты снг)))

  ),
  c7971c5
 7. Це ви про тих, хто вивішує «аквафрешівське» шмаття в гуртожитку??? І тут хочуть… расєя… расєя…???

  ората,
  f35734e
 8. Ви чи слiпi? Мудрий той, хто не звинувачуе, а вирiшуе проблеми! Може досить прискати зiллям, як шакали скитаючись по просторам iнтернету? Вiд того, що повсюди будуть весiти державнi прапори, проблеми не вирiшити. В мене майка на якiй сполученi штати i що?

  Дмитрий,
  0998c87
 9. Та нiчого ,Дмитрику. що майка штатна ,у інших труси теж. а вони европейцями не стали. Як харькали собі під ноги, так і харкають. Так що, я згодна с тобою треба вирішувати проблеми ,а не як Ляшко «грати на публіку» Ось нещодавно бачала картинку, Молодики років 30 ,одягнув вишиванки, напідпитку та з пляшкою пива в руках,шли викрикуючи майданівскі гасла та ставшу улюбленою народом фразу громадського діяча, інтелегентного чоловіка, міністра., який має досвід роботи з представниками з різних куточків світу.При цьому вони доповнювали гасла своїми комментарями , геть не звертали увагу, що біля них рядком шли дітлахи, підлідки, жінки. Вони волали, що йдуть до Европи, що вони вже євпопейці , тільки, чомусь бридко було дивиться на ціх «героїв» в вишиванках. Коли одна із жінок зробила молодикам зауваження , що не соромте ні себе, ні країну, відповідь була блискавичною. Купа матюків і клеймо Путінської с,,,, яка разом с Кацапами заважає їм жити.

  навка,
  21ee734
 10. Після матюків та образ, ще кільком жінкам , які зробили зауваження, що кругом діти , молодики голосно заволали пісню вболівальників з відомою фразою. Ось так ми і вирішуємо всі питання. Матюками, гаслами, зневагою один до одного ,харкая один одному в обличчя. Це ми — «Слава Україні»

  навка,
  21ee734
 11. Город Александрия Кировоградской области выделил 220 тыс. грн. на восстановление Славянска

  15:23 / 20.08.2014 — Новости Донбасса
  Город Александрия Кировоградской области выделил на восстановление Славянска 220 тысяч гривен из местного бюджета. Об этом сообщает пресс-служба Славянского горсовета.

  «Мы решили, что должны предоставить помощь своим братьям в трудную минуту», — сказал городской голова Александрии Степан Цапюк на встрече с коллегами в Славянском городском совете.

  Благодарные жители Славянска поблагодарили коллектив Александрийского городского совета в лице Степана Цапюка за милосердие и человечность, значительный вклад в благотворительное дело по восстановлению и реконструкции Славянска

  И.о. Славянского городского головы, секретарь городского совета Александр Самсонов поблагодарил от всей громады и вручил в подарок коллегам из Александрии почетную грамоту и большую вазу «от города керамиков».

  Заместитель председателя Донецкой облгосадминистрации Тамара Лукьянчук отметила: кировоградцы, откликнувшись на беду, воплощают девиз, отчеканенный на гербе области — «С добром к человеку».

  Базар!,
  7f8567e
 12. Ах какой молодец Степан.

  Базар!,
  7f8567e
 13. Я буду голосовать за степана. Ну действительно наш мер.

  Базар!,
  7f8567e
  • Быть ДОБРЫМ за чужой счет-ума много не нужно А из своей мотни вынуть и подарить-слабо?

   Стас,
   5fa9874

Добавить комментарий: