Хроники Александрии

Дороги ремонтуються за планом

, 18.07.2014

Незважаючи на важке фінансово-економічне становище у країні та проблеми з фінансуванням, міська влада вирішила не відступати від намічених планів з благоустрою Олександрії. Одним із пріоритетних завдань є ремонт асфальтобетонного покриття. Комплексна міська програма ремонту доріг виконується за графіками.

Найближчими днями, незважаючи на те, що кошти за попередню оплату робіт (на придбання матеріалів) знаходяться на казначейських рахунках, підрядник, довіряючи міському голові, погодився розпочати капітальний ремонт доріг. Невдовзі підприємство приступить до ремонту проспекту Леніна від площі Кірова до Користівського мосту. Далі запланований ремонт проспекту Будівельників. Крім того, розпочато асфальтування прибудинкових та дворових територій. Частково здійснені роботи біля багатоповерхівок №№133, 139 по вул. 6-го Грудня, ведуться підготовчі роботи біля будинків №№29, 31 по вул. Г. Сталінграда та по вул. Сидоренка, 6.

Днями починається і реконструкція площі Леніна, яка стала можливою завдяки спонсорській допомозі. Набудуть нового вигляду центральна доріжка, фонтан, опори вуличного освітлення. Вже виготовлена проектно-кошторисна документація, завезена якісна тротуарна плитка. З пропозицією відреставрувати фонтан на центральній площі та облаштувати територію навколо нього до міського голови звернувся керуючий мережею магазинів „Оптовичок” О. Федюк. Мер висловив сподівання, що до цієї доброї ініціативи приєднаються й інші підприємці.

О. Маріїнська

Комментарии:

Добавить комментарий: