Хроники Александрии

Про зміни до Конституції і патрулювання міста

, 7.07.2014

Міський голова Степан Цапюк поінформував виконавчий комітет про зустріч Президента України з представниками органів місцевого самоврядування та державної влади, яка відбулася у Києві 25 червня. Зокрема, на зустрічі йшлося про внесення змін до Конституції України та забезпечення громадського порядку в усіх населених пунктах нашої країни. Глава держави наголосив, що законопроект про внесення змін до основного Закону передбачає ліквідацію обласних та районних державних адміністрацій і запровадження посад представників Президента. Також планується створення виконавчих комітетів місцевих рад, яким і буде делеговано основні функції державної влади на місцях.

Крім того, минулого тижня міський голова зустрівся з представниками громадських формувань, що чергують на блокпосту та співпрацюють з правоохоронними органами у напрямку охорони правопорядку в Олександрії. Була обговорена можливість організації посиленого патрулювання міста, тим більше, що останнім часом почастішали випадки дрібного хуліганства.

С. Цапюк доручив керівнику громадського формування „Олександрійська міська варта правопорядку” П. Тищенку розробити план і підготувати список людей, які будуть здійснювати чергування. За інформацією П. Тищенка, сьогодні формування набирає до своїх лав добровольців. Із такими людьми, згідно зі статутом, буде укладено відповідний договір, після чого вони отримають спеціальні посвідчення та пов'язки і зможуть приступити до виконання своїх обов'язків.

У ході зустрічі також обговорювалася можливість створення в Україні муніципальної міліції, яка буде безпосередньо підпорядковуватися органам міської влади.

О. Маріїнська

Комментарии:

Добавить комментарий: