Хроники Александрии

Щоб місто спало спокійно

, 1.07.2014

Як відомо, олександрійський блокпост, який нещодавно був перенесений ближче до міста — поряд з БАМІВСЬКИМ мостом, минулого тижня залишився зовсім без чергових — його покинули як правоохоронці, так і громадські активісти. Перші керуються розпорядженням обласного керівництва про тимчасове припинення патрулювання блокпостів, другі, вірогідно, втратили мотивацію та допомогу від населення.

З метою підтримки громадської безпеки в Олександрії та на виконання Указу Президента України «Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності», виконавчий комітет прийняв рішення залучити до спільного патрулювання вулиць міста та чергування на блокпосту членів громадського формування з охорони громадського порядку «Олександрійська міська варта правопорядку», до складу якого входять колишні воїни-афганці. Коментуючи проект рішення, міський голова С. Цапюк відзначив, що останнім часом в Олександрії почастішали випадки розбою. Так, нещодавно вночі були розбиті вікна у БДЮТ та ресторані «Деліз». Для попередження правопорушень у нічний час керівництву КП «Світлоцентр» доручено забезпечити освітлення вулиць міста протягом усієї темної пори доби. Крім цього, С. Цапюк поставив завдання відповідним службам підготувати необхідну документацію для надання Олександрійському блокпосту юридичної адреси. Фінансовому управлінню міської ради доручено винайти можливість для виплати матеріального заохочення членам громадських формувань, які братимуть участь у патрулюванні вулиць та чергуваннях на блокпосту.

Крім того, міський голова звернувся до підприємців та усіх небайдужих олександрійців з проханням про фінансову допомогу бійцям, які беруть участь в АТО. Кошти можна перераховувати на рахунки Товариства Червоного Хреста України та «Олександрійської міської варти правопорядку».

О. Маріїнська

Комментарии:

Добавить комментарий: