Хроники Александрии

Хочуть мати індивідуальне опалення

, 30.06.2014

83 олександрійці, здебільшого — жителі центральних районів міста, отримали дозвіл виконавчого комітету на відключення квартир від мереж централізованого опалення — згідно з діючим законодавством та на підставі протоколу засідання постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду відповідних питань. Пам'ятається, ще недавно такі дозволи без проблем отримували лише жителі мікрорайонів Перемога та Жовтневий, селищ Димитрового та Пантаївки. Але зараз часи змінилися. «Це право жителів міста, — прокоментував рішення міський голова. — Тепло стрімко дорожчає, і якщо у людей є можливість встановити автономне опалення, вони цілком можуть це зробити».

Втім, крім грошей на купівлю індивідуальної системи опалення, заявники повинні мати технічні умови від КП «Теплокомуненерго», ОУЕГГ ВАТ «Кіровоградгаз» або ПАТ «Кіровоградобленерго» і силами спеціалізованих організацій виконати проекти відключення систем централізованого опалення квартир та встановлення індивідуального опалення газопостачанням або електропостачанням. Роботи з установки систем автономного опалення можуть виконувати спеціалізовані організації, що мають право на виконання монтажних робіт внутрішніх інженерних мереж. Введення індивідуальних систем опалення в експлуатацію дозволяється лише за умови наявності актів від КП «ТКЕ», ОУЕГГ чи ПАТ «Кіровоградобленерго». В іншому випадку дозвіл виконкому втрачає силу.

У разі самовільного відключення квартир від мереж централізованого опалення порушники зобов'язані за власний рахунок ліквідувати незаконно виконані роботи та привести систему опалення приміщень у попередній стан, інакше ризикують відповідати за свої дії в суді, — йдеться у рішенні виконавчого комітету.

О. Маріїнська

Комментарии:

  1. какие документы нужно собрать для установки индивидуального отопления и сколько нужно оплатить? Можно подробно

    украинец,
    7e61808
  2. проще гараж купить чем отопление))сделать

    777,
    7839ee2

Добавить комментарий: