Хроники Александрии

Заради здоров’я!

, 26.06.2014

Напередодні Всесвітнього дня донорів в Олександрійській центральній районній лікарні пройшла благодійна акція. Цього дня Всі бажаючі олександрійці мали змогу здати кров задля підтримки тяжкохворих, у тому числі й мобілізованих військовослужбовців, що нині перебувають на стражі кордонів нашої держави. Ініціаторами даної акції стали Олександрійська райдержадміністрація та Олександрійська районна рада.

Здати кров на потреби наших земляків до районної лікарні прийшло більше 50 осіб: це і працівники районної ради та адміністрації, і громадські активісти ГО „Сильна Олександрійщина”, і медпрацівники та студенти Олександрійського медичного училища. Подібні заходи для адміністрації Олександрійського району та ОЦРЛ стали вже доброю традицією, яку започаткували ще у 2005 році. Про мету поповнення банку крові ЦРЛ та передачу частини крові на схід України розповіла й головний лікар Валентина Гарагуля:

— Бажання людей, їхня ініціатива та готовність надати допомогу постраждалим військовим та іншим хворим, патріотизм місцевого населення — це головна передумова, на якій тримаються подібні заходи. Варто сказати, що ми й раніше проводили збір крові і зараз робимо це систематично. На сьогодні банк крові ЦРЛ фактично заповнений, і тому ми без проблем можемо допомогти іншим регіональним медзакладам нашої держави, — підкреслила очільник ОЦРЛ.

Серед публічних осіб, що стали цього дня донорами, були керівник апарату РГА Сергій Макаренко, заступник голови райради Богдан Куруп, директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді Ірина Чемерис, редактор газети „Сільський вісник” Ірина Балашова та керівник громадської організації „Сильна Олександрійщина” Олексій Чиж.

— Ми розуміємо, що від того, прийшли б ми сьогодні чи ні, залежить чиєсь здоров'я, і навіть життя, тому рішення про участь у даній акції було однозначним. На жаль, в силу того, що більшість членів „Сильної Олександрійщини” -це студенти, і вони фізично не могли бути присутніми, нас прийшло лише троє, — зазначив О. Чиж, голова організації.

У якості заохочення кожен донор отримав невеличкий продуктовий набір — печиво, згущене молоко та сік. Крім того, законодавство України забезпечує донорам два вихідні.

Кіра Кошкіна

Комментарии:

Добавить комментарий: