Хроники Александрии

Звіти і виконання

, 24.05.2014

Звіт про виконання доручень виборців депутатами у їхніх округах оприлюднив на останній черговій сесії Олександрійської міської ради голова постійної комісії з питань законності, депутатської етики Іван Бугайченко. Він визначив ситуацію з виконанням доручень як незадовільну:

„У міській раді на сьогодні 49 чинних депутатів. Але з них лише 16 надали інформацію про проведення звітів у їхніх округах, що становить лише 32,7 відсотка. Минулого року в цей же час прозвітували понад 60 відсотків виборців. Усього на виконання побажань, отриманих від виборців, депутати направили виконавчим органам ради 74 доручення, минулого року надійшло 153 звернення. Слід зробити висновок, що більшість з нас не виконує рішення міської ради і, відповідно, вимоги Закону про статус депутатів місцевих рад”, — констатував голова комісії.

Також депутат Іван Бугайченко, за його словами, намагаючись з'ясувати причини такої низької активності депутатського корпусу, надсилав власні депутатські запити у два управління міської ради. „Зворотній зв'язок” виявився відповідним:

„Наскільки я зрозумів, ніхто протягом року не слідкував за виконанням доручень, які рада надала своїми рішеннями до виконання. І відповідь я отримав тільки через 20 днів замість визначених законодавством десяти. Тому я звертаюсь до всіх присутніх із проханням слідкувати за виконанням доручень і рішень міської ради”, — сказав І. Бугайченко. Він же повідомив для довідки, що переважна більшість звернень виборців стосувалась питань житлово-комунальної сфери.

О. Осауленко

Комментарии:

Добавить комментарий: