Хроники Александрии

Варто лише виграти грант

, 25.04.2014

Олександрійська міська рада взяла участь у щорічному конкурсі проектів та програм, який проводиться за ініціативи Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні на обласному та республіканському рівнях.

Як пояснив нам начальник управління економіки міської ради Ростислав Черевашко, цього року на конкурс представлено зокрема проект „Благоустрій — візитна картка міста”. Він передбачає фінансування технічного переоснащення комунального підприємства „Благоустрій”, а саме — придбання сміттєвозу, який, крім прямого призначення, може ще й виконувати пресування відходів. Це дозволяє збільшити об'єми перевезення і, відповідно, зменшити кількість ходок техніки, що, у свою чергу, дасть певний економічний ефект. Також у проекті — придбання грейдера для підтримання доріг міста у належному стані.

Загальна вартість такого проекту — 948 тисяч гривень. Реалізація проектів передбачає солідарне фінансування держави і органу місцевого самоврядування, отож у разі виграшу конкурсу Державний фонд надасть 740 тисяч, решта суми буде залучена з міського бюджету.

Наступний проект — реконструкція нежитлового приміщення для об'єднання інвалідів „Віра” під зал лікувально-профілактичної фізкультури і приміщення адміністративного призначення. Реконструкція кошторисною вартістю у 948 тисяч гривень передбачає встановлення металопластикових вікон, обладнання холодного і гарячого водопостачання, облаштування тренажерного залу.

Також на обласний конкурс Олександрія представила проект культурного дозвілля громади в оновленому Палаці культури „Світлопільський”, що передбачає в тому числі й ремонт покрівлі закладу кошторисом у 208 тисяч гривень. У разі перемоги в конкурсі місто отримає з обласного бюджету на реалізацію проекту 150 тисяч гривень, а в місцевій скарбниці необхідно буде передбачити власну частку у сумі 58 тисяч гривень.

О. Осауленко

Комментарии:

Добавить комментарий: