Хроники Александрии

Спостерігачі сподіваються

, 24.04.2014

На Кіровоградщину прибули спостерігачі місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі. Мета — моніторинг за організацією та проведенням виборів президента України. Спершу міжнародні спостерігачі ОБСЄ зустрілись в обласному центрі з головою Кіровоградської облдержадміністрації О. Петіком, після чого відвідали Олександрію.

У нашому місті візитери Марша Вайнерман і Орест Пітер Чабарскі мали бесіду з міським головою Степаном Цапюком та секретарем міської ради Геннадієм Лоцманом. Розмова проходила у вільному форматі за участю перекладача і тривала близько години. Як прокоментував нам її Геннадій Лоцман, міський голова розповів гостям про напрацювання місцевої влади за останні роки, зокрема про проведення реформ у галузі громадського транспорту, житловокомунального господарства, безкоштовного лікування у стацІ9нарних відділеннях міських лікарень дітей, вагітних жінок, інвалідів Вітчизняної війни, чорнобильців.

Давши схвальну оцінку таким діям, спостерігачі, за словами секретаря міської ради, негативно відгукнулись про недавні незаконні спроби певних політичних сил зміни влади у місті. Також вони детально розпитали про хід та механізм підготовки до проведення на місцевому рівні виборів і висловили сподівання, що з обранням президента на демократичних засадах в Україні стабілізується економічна і політична ситуація. Спостерігачі ОБСЄ працюватимуть на Кіровоградщині протягом двох місяців, включаючи термін виборчої кампанії.

О. Іванченко

Комментарии:

  1. Наши надзиратели тоже контролируют правильность выборов в Эвропе? Или в калашном ряду нам делать. нечего? Наше дело телячье?

    СОВРЕМЕННИК,
    c2e330e
  2. Все страны входящие в ОБСЕ имеют право присылать своих наблюдателей, проводить мониторинг любых выборов и делать выводы. Впрочем не только выборов. Что касается выборов в Европе, то уже к утру известны их результаты, а протоколы не плавают в речке через месяц после выборов

    Антикиллер,
    083c261

Добавить комментарий: