Хроники Александрии

Два українці — три гетьмани

, 22.04.2014

За даними реєстраційної служби Олександрійського міськрайонного управління юстиції, в Олександрії станом на початок нинішнього року було зареєстровано та легалізовано 88 міських організацій політичних партій, 210 первинних осередків політичних партій, 167 профспілкових організацій, 40 благодійних і 155 громадських організацій.

Стосовно останніх — за своїм спрямуванням громадські утворення поділяються на право-захисні (42), фізкультурно-спортивні (27), третіми за кількістю є молодіжні організації. Далі йдуть об'єднання ветеранів та інвалідів, організації професійного спрямування (по 13), жіночі, дитячі, організації охорони природи та освітні і культурно-виховні (по 6 одиниць), національних і дружніх зв'язків (4), а також ще 19 організацій іншого спрямування.

В Олександрійському районі 80 районних організацій політичних партій, 354 сільські та селищні осередки цих партій, 54 профспілкові організації, 5 благодійних та 43 громадські організації.

Найбільше в нашому районі, знову ж таки, правозахисних організацій (14), 10 фізкультурно-спортивних, 4 організації охорони природи, по З — молодіжні та професійного спрямування. Є також жіночі, релігійні, об'єднання ветеранів, інвалідів, національних та дружніх зв'язків і одна дитяча громадська організація.

О. Наріжний

Комментарии:

Добавить комментарий: