Хроники Александрии

Продаж квитків у Крим призупинено

, 21.04.2014

З 27 травня тимчасово призупиняється продаж квитків у Кримському напрямку, повідомляє офіційний сайт Державної адміністрації залізничного транспорту України „Укрзалізниця”: „У зв'язку з корегуванням розкладу руху поїздів ДП „Кримська залізниця” у графіку на 2014–2015 роки самостійно, без погодження з „Укрзалізницею”, було прийнято рішення тимчасово призупинити попередній продаж квитків на поїзди, які відправляються у рейс, починаючи з 27 травня. Продаж квитків не здійснюється як на внутрішньодержавні, так і на міжнародні поїзди, що курсують територією України”.

Як зазначають фахівці „Укрзалізниці”, корегування графіку руху пасажирських поїздів на 2014–2015 роки викликане неузгодженістю розкладу руху поїздів між АР Крим та територією материкової України. Також є потреба перегляду графіка руху через значне зниження пасажиропотоку та введення додаткових зупинок для проведення контрольних операцій. Телеграми про відповідне рішення були направлені залізничним адміністраціям, у тому числі ОАО „РЖД” та Білоруській залізниці.

Крім того, до „Укрзалізниці” з проханням призупинити продаж квитків та скорегувати графік руху пасажирських поїздів звернувся і керівник ДП „Кримська залізниця” Андрій Каракулькін. Незабаром за ініціативи „Укрзалізниці” відбудеться трьохстороння зустріч представників „Укрзалізниці”, ОАО „РЖД” та Білоруської залізниці щодо врегулювання питання курсування поїздів та узгодження графіку на 2014–2015 роки. „Укрзалізниця” приносить вибачення за тимчасові незручності. Попередній продаж квитків буде відновлено після узгодження графіка руху поїздів між усіма залізничними адміністраціями. Про поновлення попереднього продажу квитків буде повідомлено додатково.

О. Маріїнська

Комментарии:

Добавить комментарий: