Хроники Александрии

Увага, нерест!

, 10.04.2014

Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області (Кіровоградрибоохорона)

НАКАЗ

1. Заборонити промислове та любительське і спортивне рибальство на період нересту риби і розмноження інших водних біоресурсів на рибогосподарських водних об'єктах Кіровоградської області, у такі строки: — на Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах, у межах відповідальності Кіровоградрибоохорони, — з 1 квітня до 10 червня 2014 року; — в усіх інших річках та їх кореневих водах — з 1 квітня по 20 травня, а в придаткових — з 1 квітня по З0 червня.

2. Заборонити під час весняно-літнього нерестового періоду проведення у рибогосподарських водних об'єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові та сейсмологічні роботи, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, а також, відповідно до п.3.14 „Правил любительського і спортивного рибальства”, заборонити пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів на ділянках, зазначених у затвердженому цим Наказом Переліку нерестовищ, на яких спортивний і любительський лов риби в період нересту заборонено (за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т. п.).

6. Дозволити спортивний і любительський лов риби в період нересту на Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах і малих річках однією поплавковою вудкою з одним гачком, спінінгом з блешнею тільки з берега в межах населених пунктів, за винятком місць масового нересту риби, згідно з Переліком нерестовищ по Кременчуцькому та Дніпродзержинському водосховищах.

Комментарии:

Добавить комментарий: