Хроники Александрии

В умовах економії

, 7.04.2014

З 1 травня КП „Житлогосп” рішенням виконкому визначено виконавцем послуг з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем централізованого тепло, водопостачання та водовідведення. За словами міського голови С. Цапюка, цей крок зроблено з метою раціонального використання коштів квартиронаймачів в умовах нестабільної фінансово-економічної ситуації в країні. Інновація призведе до економії у розмірі 1 млн. 400 тис. грн. та надасть можливість збільшити обсяги поточних ремонтів житлового фонду.

Також, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 01.03.2014 р. №65 „Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 року №156-р „Про заходи щодо збалансування місцевих бюджетів у 2014 році в процесі їх виконання” та розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 25 березня 2014 року №91-р „Про затвердження обласного плану заходів на 2014 рік щодо наповнення місцевих бюджетів, вишукання додаткових джерел надходжень до бюджетів”, виконавчий комітет затвердив міський план заходів на 2014 рік щодо наповнення міського бюджету, знаходження додаткових джерел надходжень до бюджету, у тому числі за рахунок детінізації економіки, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни. Відповідним рішенням зобов'язано керівників виконавчих органів міської ради, головних розпорядників бюджетних коштів, а також рекомендовано Олександрійській державній податковій інспекції та управлінню Держземагентства в Олександрійському районі забезпечити неухильне виконання прийнятого міського плану.

„Незважаючи на заходи з економії бюджетних коштів, скорочення у закладах соціальної сфери не передбачається”, — зазначив при цьому міський голова.

О. Маріїнська

Комментарии:

  1. откуда взялся штат на обслуживание такой системы?

    Владимир,
    1420d2d

Добавить комментарий: