Хроники Александрии

Щоби вітром не розносилося

, 2.04.2014

Мабуть, багато олександрійців звернули увагу, що у неділю, 16 березня, коли комунальники відзначали своє професійне свято, місто було рясно усіяне сміттям, яке жваво розносив з повних контейнерів сильний вітер. А 19 березня мер С. Цапюк разом із директором КП „Житлогосп” С. Ананьєвим побували у Південному мікрорайоні. На жаль, санітарний стан як приватного сектора, так і прибудинкової території дев'ятиповерхівки по вул. Садовій, ЗЗа, де створене об'єднання співвласників багатоповерхових будинків, залишається незадовільним. Через невчасне прибирання побутових відходів сміття розноситься по всій території одного з найбільших мікрорайонів міста.

Поспілкувавшись із мешканцями будинків, міський голова доручив директору КП „Житлогосп” ліквідувати контейнерні майданчики для побутових відходів та відновити роботу сміттєпроводів багатоповерхівок, установивши нові виїзні контейнери у кожному під'їзді. Аналогічні контейнери минулого року були встановлені у багатьох будинках так званої Тинди, що вже дало позитивні результати — мікрорайон чистий, несанкціоновані смітники зникли, а самі мешканці багатоповерхівок дбають про облаштування прилеглих територій.

Також С. Цапюк звернув увагу на те, що деякі підприємці розміщують свою рекламу на деревах, парканах, фасадах будинків, що в Олександрії заборонено. У зв'язку з цим Спецінспекції з благоустрою доручено провести роботу в даному напрямку, а також посилити контроль за збереженням зелених насаджень.

А на черговому засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення: зобов'язати КП „Житлогосп” установити в сміттєзбірниках житлових багатоповерхових будинків, які перебувають у комунальній власності, металеві пересувні контейнери для сміття.

О. Маріїнська

Комментарии:

Добавить комментарий: