Хроники Александрии

Зробимо місто затишним!

, 22.03.2014

Шановні земляки!

Олександрія завжди вирізнялася серед інших міст своєю охайністю, затишком та комфортом. Усе це досягається завдяки нашій спільній праці, направленій на благоустрій міських територій, збереження чистоти, догляд за зеленими насадженнями та місцями відпочинку.

Зважаючи на сприятливі погодні умови та настання тепла, прошу кожного з вас — не чекати загальноміських суботників, Днів довкілля, толок, а в зручний для вас час долучитися до облаштування рідного міста. Перш за все, нам потрібно очистити Олександрію від несанкціонованих сміттєзвалищ, що виникли за осінньо-зимовий період. Цим займаються як житлово-комунальні підприємства, так і установи та організації різних форм власності, які прибирають закріплені за ними території. Прохання до представників малого та середнього бізнесу з розумінням поставитися до благоустрою міста та долучитися до цієї відповідальної справи. Особливу увагу прошу звернути на фасади будинків, частина з яких потребує ремонту та облаштування.

Звертаюсь до мешканців приватного сектору з проханням навести лад біля власних домоволодінь: зібрати опале листя, вирубати парость. За потреби для вивезення сміття вам буде надаватися спеціальний транспорт.

Жителі багатоповерхівок також не повинні бути осторонь — займайтеся облаштуванням прибудинкових територій, зробіть свої двори окрасою міста. Адже лише разом ми зможемо зробити Олександрію містом з європейським обличчям.

З повагою, С. Цапюк — міський голова

Комментарии:

 1. Уважаемые земляки !

  Александрия всегда отличалась от других городов своей опрятностью , уютом и комфортом. Все это достигается благодаря нашей совместной работе , направленной на благоустройство городских территорий , сохранения чистоты , уход за зелеными насаждениями и местами отдыха .

  Учитывая благоприятные погодные условия и наступления тепла , прошу каждого из вас — не ждать общегородских субботников , Дней окружающей среды , толок , а в удобное для вас время приобщиться к обустройству родного города. Прежде всего , нам нужно очистить Александрию от несанкционированных свалок , возникшие за осенне -зимний период . Этим занимаются как жилищно -коммунальные предприятия , так и учреждения и организации различных форм собственности , которые убирают закрепленные за ними территории . Просьба к представителям малого и среднего бизнеса с пониманием отнестись к благоустройству города и приобщиться к этому ответственному делу . Особое внимание прошу обратить на фасады домов , часть из которых требует ремонта и обустройства .

  Обращаюсь к жителям частного сектора с просьбой навести порядок у своих домовладений : собрать опавшие листья , вырубить поросль . При необходимости для вывоза мусора вам предоставляться специальный транспорт .

  Жители многоэтажек также не должны быть в стороне — занимайтесь обустройством придомовых территорий , сделайте свои дворы украшением города . Ведь только вместе мы сможем сделать Александрию городом с европейским лицом .

  Аноним,
  8b64188
 2. Ось якби «ГРЯЗЮКУ» з міськвиконкому прибрати! місто дійсно ожило… ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ!

  Майдан,
  db935f2

Добавить комментарий: